Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 229

16806.

Rufpreis:
1 000 HUF

17000.

Rufpreis:
1 000 HUF

17002.

Rufpreis:
1 000 HUF

Állami művészeti díjjazottak. Bp., 2007, kn. papírkötés jó állapotban. Színes képekkel gazdagon illusztrált.
17003.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

17004.

Rufpreis:
1 000 HUF

17005.

Rufpreis:
1 000 HUF

17008.

Rufpreis:
800 HUF

17013.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db művészeti könyv: Lázár András: Csillagmélység. Bp., 2003, Dürer Nyomda Kft. + Szerk.: Éri István. Egry József Emlékmúzeum, Badacsony + Művészpénz, Nádor Galéria. Bp., 2004-2005 Belvárosi Művészek Társasága.
17020.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyv tétel.: 2db: Herbert Read: a modern festészet. Bp., 1965, Corvina. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészműbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói szakadt papír védőborító.;Passuth Krisztina, Pataky Dénes: XX. századi művészet. Bp., 1978, Corvina.Színes képekkel illusztrált.  Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói szakadt papír védőborító.
17021.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyv tétel: 4db: Szabó Júlia: Henri Rousseau. A művészet kiskönyvtára 11. Bp., 1967, Corvina.Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés kopott állapotban.;Dávid Katalin: Chagall.  A művészet kiskönyvtára 6. Bp., 1976, Corvina.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés kopottas állapotban.; Haulisch Lenke: Paizs Goebel. A művészet kiskönyvtára 30. Bp.,1968, Corvina.Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés kopottas állapotban.; Martirosz Szárján: Életemből . Bp., 1980, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés szép állapotban. Kiadói szakadozott papír védőborítóban.
17022.

Rufpreis:
1 000 HUF

David Piper: A művészet élvezete. Fordította: Turai Hedvig. Bp., 1988, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17024.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF