https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 229
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2401152
16794
397
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
V.V. Sztaszov. Orosz művészet. A XIX. század második felének festészete. Szerkesztette és a bevezető tanulmányt írta: Bacher Béla. Bp., 1955, Képzőművészeti alap. Kiadói félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2400677
16795
397
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Herbert Read: A modern szobrászat. Bp., 1964. Corvina. Kiadói-műbőr kötés, papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2381834
16796
397
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Dávid Katalin: magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2334208
16797
397
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2381771
16798
397
0
1600
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1984, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2381843
16799
397
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Pogány Frigyes: A szép emberi környezet. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2358459
16800
397
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Manifesti per la libertá. Kiáltványok a szabadságról. Kemény Judit életmű-kiállítás. Olasz - magyar nyelvű. Bp., 2013, ARTendo.
Das Lot is nicht erreichbar
2358355
16801
397
0
2400
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
International workshop '90. Budapest a Duna királynője. Angol - magyar nyelvű. Bp., 1991, Akadémia. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2358398
16802
397
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Loredana Rea. DonArte. La struttura del simbolo. Dal simbolo archetipo al simbolo costruito. 1993, Arti Grafiche Tofani. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2348995
16803
397
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Szentkirályi Zoltán - Détshy Mihály: Az építészet rövid története. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés.Kopottas állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
2337385
16804
397
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll.és az utószót írta: Győri János. Bp., 1987, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé koszos kiadói papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2337212
16805
397
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói, egy helyen szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse