Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 229

Christoph Dalhausen: Lichtfallen. Fotoarbaiten Installationen. Hrsg.: Christoph Schreier, Beate Reisenscheid. Wienand, én., nyn. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16686.

Rufpreis:
1 200 HUF

Willy Doenges: Meissner Porzellan. Seine Geschichte und künstlerische Entwicklung. Dresden, 1907, Gerhart Kühtmann. 305p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Meisseni porcelánjelzésekkel. Kiadói egészvászon kötés, sérült és hiányos gerinccel, foltos borítóval, kötése ragasztószalaggal megerősítve.
16687.

Rufpreis:
1 400 HUF

Die Krippensammlung des Salzburger Museums und Abwehrzauber und Gottvertrauen - Kleinodien Salzburger Volksfrömmigkeit. Katalog zur Weihnachtsausstellung 1985/86. Salzburg, 1985, Salzburger Museum Carolino Augusteum. 359 p. Salzburgi múzeum karácsonyi kiállításának katalógusa, német nyelven. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16688.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karl-Ernst Becker, Hatto Küffner: Uhren. Battenberg Antiquitaten-Kataloge. München, 1985, Battenberg. 187 p. Antik órák katalógusa, német nyelven. Harmadik kiadás. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16689.

Rufpreis:
1 600 HUF
16

Szablya János (szerk.): Kéve könyve. Budapest, 1928, "Kéve" Művészegyesület kiadása. Fekete-fehér képekkel, többek közt Barcsay Jenő, Rippl-Rónai József, Paizs Goebel Jenő műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
16690.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rozsondai Marianne Prof. Dr. Szirmai János Művészi könyvkötések régen és ma (kiállítási katalógus). Bp., 1986. Országos Széchényi Könyvtár,
16691.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

16692.

Rufpreis:
1 200 HUF

Módos Gábor: Akt-album. A bevezetőt írta és lektorálta: Végvári Lajos. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag erotikus képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16693.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szent János: Üdvözítőnknek, Jézus Krisztus urunknak élete. Bp., 1910, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16694.

Rufpreis:
1 000 HUF

16695.

Rufpreis:
1 000 HUF

16696.

Rufpreis:
1 800 HUF
11

Balassa M. Iván (főszerk.): Magyarország múzeumai. Múzeumlátogatók kézikönyve. Könyvtári pecséttel és bejegyzéssel. Gyula, Vince, 1998. Kiadói kartonált papírkötésben.
16697.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF