Die Krippensammlung des Salzburger Museums und Abwehrzauber und Gottvertrauen - Kleinodien Salzburger Volksfrömmigkeit. Katalog zur Weihnachtsausstellung 1985/86. Salzburg, 1985, Salzburger Museum Carolino Augusteum. 359 p. Salzburgi múzeum karácsonyi kiállításának katalógusa, német nyelven. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Karl-Ernst Becker, Hatto Küffner: Uhren. Battenberg Antiquitaten-Kataloge. München, 1985, Battenberg. 187 p. Antik órák katalógusa, német nyelven. Harmadik kiadás. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Szablya János (szerk.): Kéve könyve. Budapest, 1928, "Kéve" Művészegyesület kiadása. Fekete-fehér képekkel, többek közt Barcsay Jenő, Rippl-Rónai József, Paizs Goebel Jenő műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Biró Lajos: A szerelem születése Fiora Margit rajzaival (Bp.) 1920 körül. Pantheon. 125 l. 1 sztl. lev. A lapszámozáson belül számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói egészvászon kötésben.
Módos Gábor: Akt-album. A bevezetőt írta és lektorálta: Végvári Lajos. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag erotikus képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Szatmári Gizella: Aktok a művészetben - művészet az aktokban. Aktok a XIX-XX. század magyar képzőművészetében/A Magyar Nemzeti Galéria vendégkiállítása/2005. június 25 - augusztus 21. H.n., é.n., k.n.. Színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Korb Erzsébet, Patkó Károly műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.