Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 229

Lengyel Györgyi: Kalocsai virágok. Bp., 1984, Kossuth. Második, változatlan kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
16662.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

G. Aggházy Mária: Olasz és spanyol mesterek szobrai. Bp., 1977, Magyar Helikon / Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
16663.

Rufpreis:
800 HUF

A rilai kolostor ikonjai. Szerk.: Jordan Szokolov. Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. 11 t (3 hiányzik) + 4+4+4+4 p. Magyar, német, angol és francia nyelvű kísérőszöveggel, színes reprodukciókkal, kissé kopott kiadói papírmappában.
16664.

Rufpreis:
1 000 HUF

1987 André Kertész. Fotómúzeum kiállítási katalógus. A kiadvány szövegét írta, és a képeket válogatta Bodnár János. Bp., 1987, Artunion, 3+22 p. Benne André Kertész (1894-1985) 22 fotójának reprodukciójával. Kiadói papírkötésben.
16665.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balogh Jolán: Varadinum. Várad vára. 2. kötet. Művészettörténeti füzetek 13/2. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kissé kopott kiadói papírkötésben.
16666.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gellér Katalin: A gödöllői művésztelep. (1901-1920.) A tanulmányt írta: Gellér Katalin. Szerk.: Őriné Nagy Cecília, Prékopa Ágnes. Gödöllő, 2001., Gödöllői Városi Múzeum. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16667.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp.,én.,Officina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói vászon-kötés
16668.

Rufpreis:
1 200 HUF

16669.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vasarely. Bp., Műcsarnok, 1969. Kiállítási katalógus. Bp., 1969, Corvina Kiadó. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16670.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Bóna Endre: Szent-Györgyi Albert emlékezete képzőművészeti alkotásokban. Dedikált! Szeged, 2009. Szerzői. Kiadói kartonálásban
16671.

Rufpreis:
2 000 HUF

A magyar fotográfia történetéből Lőrinczi György (1935-1981) Bp., 1995. Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói papírkötésben.
16672.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rados Jenő: Győr városképének megjavítása. Győri Szemle Könyvtára 16. Különlenyomat a Győri Szemléből. Győr, 1941, Baross-nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.
16673.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF