Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2414689
16662
397
900
Books: Architecture, Art
Lengyel Györgyi: Kalocsai virágok. Bp., 1984, Kossuth. Második, változatlan kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
2414568
16663
397
Books: Architecture, Art
G. Aggházy Mária: Olasz és spanyol mesterek szobrai. Bp., 1977, Magyar Helikon / Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
2422054
16664
397
Books: Architecture, Art
A rilai kolostor ikonjai. Szerk.: Jordan Szokolov. Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. 11 t (3 hiányzik) + 4+4+4+4 p. Magyar, német, angol és francia nyelvű kísérőszöveggel, színes reprodukciókkal, kissé kopott kiadói papírmappában.
2401478
16665
397
Books: Architecture, Art
1987 André Kertész. Fotómúzeum kiállítási katalógus. A kiadvány szövegét írta, és a képeket válogatta Bodnár János. Bp., 1987, Artunion, 3+22 p. Benne André Kertész (1894-1985) 22 fotójának reprodukciójával. Kiadói papírkötésben. 2401566
16666
397
Books: Architecture, Art
Balogh Jolán: Varadinum. Várad vára. 2. kötet. Művészettörténeti füzetek 13/2. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kissé kopott kiadói papírkötésben.
2417620
16667
397
Books: Architecture, Art
Gellér Katalin: A gödöllői művésztelep. (1901-1920.) A tanulmányt írta: Gellér Katalin. Szerk.: Őriné Nagy Cecília, Prékopa Ágnes. Gödöllő, 2001., Gödöllői Városi Múzeum. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2357099
16668
397
Books: Architecture, Art
Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp.,én.,Officina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói vászon-kötés
2407818
16669
397
Books: Architecture, Art
2386157
16670
397
900
Books: Architecture, Art
Vasarely. Bp., Műcsarnok, 1969. Kiállítási katalógus. Bp., 1969, Corvina Kiadó. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. 2400368
16671
397
Books: Architecture, Art
Bóna Endre: Szent-Györgyi Albert emlékezete képzőművészeti alkotásokban. Dedikált! Szeged, 2009. Szerzői. Kiadói kartonálásban
2402903
16672
397
Books: Architecture, Art
A magyar fotográfia történetéből Lőrinczi György (1935-1981) Bp., 1995. Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói papírkötésben.
2388457
16673
397
Books: Architecture, Art
Rados Jenő: Győr városképének megjavítása. Győri Szemle Könyvtára 16. Különlenyomat a Győri Szemléből. Győr, 1941, Baross-nyomda. Papírkötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF