Willy Doenges: Meissner Porzellan. Seine Geschichte und künstlerische ... https://www.darabanth.com/de/397-Fernauktion/397.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000006/Willy-Doenges-Meissner-Porzellan-Seine-Geschichte-und-kunstlerische-Entwicklung-Dresden-1907-G~II2422356
2422356
16687
397
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Willy Doenges: Meissner Porzellan. Seine Geschichte und künstlerische Entwicklung. Dresden, 1907, Gerhart Kühtmann. 305p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Meisseni porcelánjelzésekkel. Kiadói egészvászon kötés, sérült és hiányos gerinccel, foltos borítóval, kötése ragasztószalaggal megerősítve.
: karap_norbert