Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Willy Doenges: Meissner Porzellan. Seine Geschichte und künstlerische Entwicklung. Dresden, 1907, Gerhart Kühtmann. 305p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Meisseni porcelánjelzésekkel. Kiadói egészvászon kötés, sérült és hiányos gerinccel, foltos borítóval, kötése ragasztószalaggal megerősítve.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert