Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 222

Pádly Aladár (1881-1949): Kovácsműhely előtt. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fa keretben, 18,5×23,5 cm.
10146.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Papp Gábor (1872-1931): Kislány portréja, 1907. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 81,5x69 cm
10147.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Papp Oszkár (1925-2011): Napraforgó, 1974 (cím nélkül). Ceruza, papír, jelezve balra lent. 29,5×21 cm
10148.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Parádi Katalin (1970-): Divatterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 42×30 cm
10149.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pásztor Gábor (1933-2012): Margitsziget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5x38 cm
10150.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Péreli Zsuzsa (1947-): Déja-vu - Mennyei Teátrum.  C print, merített papír, Jelzett, soroszámozott 50/100  22 x 30 cm Üvegezett keretben Péreli Zsuzsa Déjá vu című mappáját kézzel merített papíron nyomtatta ki Szentendrén Vincze László papírmerítő 2004-ben. Kiadta Kovács Gábor műgyűjtő 100 számozott példányban. Lapméret: 305 x 415 mm.
10151.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Péreli Zsuzsa (1947-): Déja-vu - A katona álma.  C print, merített papír, Jelzett, sorszámozott 50/100  22 x 30 cm. Üvegezett keretben. Péreli Zsuzsa Déjá vu című mappáját kézzel merített papíron nyomtatta ki Szentendrén Vincze László papírmerítő 2004-ben. Kiadta Kovács Gábor műgyűjtő 100 számozott példányban. Lapméret: 305 x 415 mm.
10152.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Prihoda István (1891-1965):Törölköző akt, színezett rézkarc, papír, jelzett, 28×21 cm
10153.

Rufpreis:
5 000 HUF

Prutkay Péter (1947-): Csak tiszta forrásból, 1980. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 28x32 cm
10154.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Püspöky István (1950-2018). A Kékszakállúhoz, 1980. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 26x28,5 cm
10155.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10156.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett. 22x24,5 cm
10157.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF