Péreli Zsuzsa (1947-): Déja-vu - Mennyei Teátrum. C print, merített papír, Jelzett, soroszámozott 50/100 22 x 30 cm Üvegezett keretben Péreli Zsuzsa Déjá vu című mappáját kézzel merített papíron nyomtatta ki Szentendrén Vincze László papírmerítő 2004-ben. Kiadta Kovács Gábor műgyűjtő 100 számozott példányban. Lapméret: 305 x 415 mm.
Péreli Zsuzsa (1947-): Déja-vu - A katona álma. C print, merített papír, Jelzett, sorszámozott 50/100 22 x 30 cm. Üvegezett keretben. Péreli Zsuzsa Déjá vu című mappáját kézzel merített papíron nyomtatta ki Szentendrén Vincze László papírmerítő 2004-ben. Kiadta Kovács Gábor műgyűjtő 100 számozott példányban. Lapméret: 305 x 415 mm.
Prutkay Péter (1947-): Csak tiszta forrásból, 1980. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 28x32 cm
Püspöky István (1950-2018). A Kékszakállúhoz, 1980. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 26x28,5 cm