Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 222

Sárkány Győző (1951-): Sztratoszféra II.. Szitanyomat (szerigráfia), papír, jelzett, számozott: 29/30, 100×70 cm
10170.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Sárosi Ödön (?-?), működött 1920-40 körül: Csendélet, 1932. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben. 50×60 cm
10171.

Rufpreis:
8 000 HUF
21

Schéner Mihály (1923-2009): Páros (cím nélkül). Filctoll, papír, jelzett. 27,5×19 cm
10172.

Rufpreis:
12 000 HUF

Séday Éva (1929-2011): Női portré. Olaj, farost, jelzett. 61×51 cm
10173.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10174.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Somogyi István (1930-1998): Halak, 1981. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 30x80 cm
10175.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szalay Lajos (1909-1995): Pár. Ofszet, papír, jelzett, számozott (40/100). Üvegezett fa keretben. 40x53 cm
10177.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szász Endre (1926-2003): Ági. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/100). Üvegezett fa keretben, 40×34,5 cm
10178.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
19

Szász Endre (1926-2003): Mosolygós úriember. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 39×29,5 cm.
10179.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
20

10180.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10181.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szekeres István (1927-): A láthatatlan kéz (cím nélkül). Filctoll, papír, jelzett. 29,5×21 cm
10182.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF