Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2228077
10134
394
8500
Nemes Tibor (1955-): Balatoni fények. Akvarell, papír, jelzett és datált (Nemes T 87). Üvegezett, sérült fa keretben, 33×46 cm
2385944
10135
394
Németh Mátyás (1939-): Tanya ősszel. Olaj, farost,, fa keretben, 37x55 cm 2385714
10136
394
Németh Mátyás (1939-): Házsor. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív üvegezett fa keretben, 15x22 cm 2385751
10137
394
Németh Mátyás (1939-): Vízparton. Olaj, farost, hátoldalán címkén feliratozott, fa keretben, 15x20 cm 2385744
10138
394
Németh Mátyás (1939-): Vízparti táj. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 20x25 cm 2378535
10139
394
19000
Nikmond Beáta (1938-): Csendélet (cím nélkül). Pasztell, papír, jelzett. 25x35 cm
2295818
10140
394
Nyilasi Tibor (1936-): Tanulmány a fekvő nőhöz. Szén, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Hátoldala foltos. 62×47,5 cm
2368229
10141
394
2200
Ócsvár Rezső (1877-1968): Szántás, 1938. Akvarell, karton, jelzett, paszpartuban, 17×24 cm 2348988
10142
394
Olajos György (1953-): Gubbasztók (Mezőtúr), 1993. Akvarell, papír, jelzett és datált (Olajos György 1993 VI.). Lap alja foltos. 42×37 cm
2385247
10143
394
60000
Olgyay Ferenc (1872-1939): Vaddisznók a hóban. Olaj, vászon, jelzett. Sérült dekoratív keretben, 60x80 cm 2314376
10144
394
4200
Ott Hédi (?-): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Sérült. 60x70 cm
2384973
10145
394
Ősz Dénes (1915-1980): Budai vár. Színes rézkarc, karton, jelzett, 30×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF