Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2393154
10121
394
Marosán Gyula (1915-2003): Havas táj. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett, sérült keretben. 29x39 cm 2384947
10122
394
Marosán Gyula (1915-2003): Ősz. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
2349040
10123
394
14000
Marosi Ilona (1941-): Rakamazi madárszimbólum, 2002. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 20×20 cm
2313210
10124
394
2200
Mihalovits Miklós (1888-1960): Férfi portré. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14,5×10 cm 2358999
10125
394
Misch Ádám (1935-1995): Abban az időben (Zu jener Zeit). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/10), lapméret: 70x50 cm 2391987
10127
394
Monori Kovács Jenő (?-?): Vízparton. Rézkarc, papír. Jelzett. 15x20,5 cm.
2314443
10128
394
5500
Móra László (1947-): Savanyúság. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Kisebb felületi sérülésekkel. 48x37 cm
2314478
10129
394
Móra László (1947-): A kukkoló. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel (karcolásokkal) és foltokkal. 81x44 cm
2386023
10130
394
Mórotz Miklós (1890-1970): Táj (Alsóörs, Balatonfelvidék?). Olaj, vászon, jelezve balra lent (halványan). Kartonra kasírozva. Sérült. 22,5x32 cm 2386907
10131
394
N. Fekete Mária (1942-): Nyári virágok. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/32), üvegezett fa keretben, d: 26,5 cm 2192983
10132
394
Nagy Barbara (1976-), össz. 3 db mű: 2 db női és egy férfi akt. Szén, papír, jelzett, 63x45 és 70x50 cm
2387404
10133
394
Nagy Lóránd (?- ): Faluvégén. Rézkarc, papír, jelzett. Feltekerve, papírhengerben, 28x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF