Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2392334
10085
394
Joseph Kádár (1936-2019): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel és 6/10 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 18,5x19 cm 2392327
10086
394
Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kompozíció, 1972. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19x22 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Surrealistic composition. Electrographic work on paper, signed, Paris, 72. EA artist's proof. 19x22 cm
2392312
10087
394
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 19/50. 12x19 cm
2377643
10088
394
Kántor Lajos (1922-2013): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül). Ceruza, golyóstoll, papír, jelzés nélkül. 28,5x19 cm
2363516
10089
394
Káplár Ferenc (1937-2020): Napraforgók pillantása. Olaj, farost. Fa keretben. 60×50 cm
2378096
10090
394
24000
Károlyi Ernő (1923-2016): Fekvő nő III. Pasztell, akvarell, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Wehner Tibor: Károlyi Ernő. Bp.-Sopron, é.n., Körmendi Galéria. 18. oldal. 14,5×30 cm 2377487
10091
394
28000
Károlyi Ernő (1923-2016): Konstrukció XLIII. Pasztell, akvarell, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 61×43,5 cm
2376762
10092
394
Kass János (1927-2010): Fohász. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (82/300). Üvegezett fa keretben, 15x10cm 2385243
10093
394
Kass János (1927-2010): Háromkirályok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 14,5x9,5 cm 2386866
10094
394
Kass János (1927-2010): Barátnők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 8,5x14,5 cm. 2393591
10095
394
Kass János (1927-2010): Hamlet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/5). Üvegezett fa keretben. 50×30 cm 2392221
10096
394
Kassák Lajos (1887-1967): Fekete-fehér. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 20×12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF