Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 222

Győrffy Sándor (1951-): Villanások No. 2, 2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat. 22x22 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 87. oldal.
10073.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Györky József (1942-2009): Kucsmás nő, 2007. Olaj, papír, jelzett. 31,5x22,5 cm
10074.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hajnal Mihály (1935): A színek varázsa (cím nélkül). Olaj, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 11x11 cm
10075.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hegyi György (1922-2001): Fej. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 5/25. Lap tetején kisebb szakadással, mű ép. 46,5×37,5 cm
10076.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hermann Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett fa keretben, 29x37 cm.
10077.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 36x22 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E.A. artist's proof, 36x22 cm.
10078.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hollán Sándor (Alexandre Hollan, 1933-): Tölgyfatánc mappa, Vasarely Múzeum, 1993. 3 db szitanyomat, mindegyik jelzett. Mindegyik HC/1 számozással. A művész aláírásával készült 20 db 1-20-ig számozott példány, 10 I-X-ig számozott példány, valamint 6 mappa 1-6-ig számozott H.C. a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye és a közreműködő munkatársak számára. Szitanyomat lapméret: 25x56 cm. Eredeti kiadói mappában.
10079.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Hranitzky Ilona (1889-?): Téli műtermi csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. 62x52,5 cm
10080.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Igmándy-Schranz Emil (1906-1987), össz. 6 db mű: Női aktok, portrék (tanulmányok). Ceruza vagy filctoll, papír, kb. 30x42 cm
10081.

Rufpreis:
5 000 HUF

Joachim József (1897-1954): Szerelmi jelenet Ámorral. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Bal alsó sarkában kissé sérült. 40×35 cm
10082.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kádas István (1941-): Ellopott lovak. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 53/100 üvegezett keretben, 24×39 cm
10083.

Rufpreis:
6 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): "L'Horizontalisme", 1995. Szitanyomat, papír, jelzett. 16/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 21,5x85 cm
10084.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF