Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 222

Konstantin László (1930-): A felszabadult főváros. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 19,5x29 cm
10109.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kopacz Mária (1941-): Színpadon. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (10/8). 24×24 cm
10110.

Rufpreis:
8 000 HUF

Krnács Ágota (1976-): Hölgy portréja. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett klipsz keretben. 14x11 cm
10111.

Rufpreis:
12 000 HUF

Krnács Ágota (1976-): Szerelem (cím nélkül), 2005. Vegyes technika, karton, jelzett. 70x100 cm
10112.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Lantos Ferenc (1929-2014): Portrék. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 30,5x7,5 cm
10113.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Lengyel Sándor (1930-1988): 1964 naptár terv, vegyes technika, papír, vékony kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 23x31,5 cm
10114.

Rufpreis:
5 000 HUF

Melczer Jenő: Női szobor. Ceruza, papír. Jelzett. 32x44 cm
10115.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lóránt János Demeter(1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 8x10 cm
10116.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lossonczy Tamás (1904-2009): Villanás, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (26/50), 20x30,5 cm.
10117.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lukovszky László (1922-1981): Diósgyőri vár. Rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 29x40 cm
10118.

Rufpreis:
4 000 HUF

Makrisz Zizi (1924- ): Tavasz. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28,5×23,5 cm
10119.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Markovits István (1892-?): Napfényes udvar. Olaj, vászon, jelzett, Kissé sérült (helyenként festék lepergéssel). Dekoratív fa keretben. 40x50 cm
10120.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF