Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2342175
10109
394
Konstantin László (1930-): A felszabadult főváros. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 19,5x29 cm 2378636
10110
394
Kopacz Mária (1941-): Színpadon. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (10/8). 24×24 cm 2393832
10111
394
Krnács Ágota (1976-): Hölgy portréja. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett klipsz keretben. 14x11 cm
2382039
10112
394
38000
Krnács Ágota (1976-): Szerelem (cím nélkül), 2005. Vegyes technika, karton, jelzett. 70x100 cm
2393919
10113
394
34000
Lantos Ferenc (1929-2014): Portrék. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 30,5x7,5 cm
2160460
10114
394
Lengyel Sándor (1930-1988): 1964 naptár terv, vegyes technika, papír, vékony kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 23x31,5 cm
2385252
10115
394
Melczer Jenő: Női szobor. Ceruza, papír. Jelzett. 32x44 cm
2386019
10116
394
Lóránt János Demeter(1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 8x10 cm
2234039
10117
394
Lossonczy Tamás (1904-2009): Villanás, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (26/50), 20x30,5 cm. 2385948
10118
394
Lukovszky László (1922-1981): Diósgyőri vár. Rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 29x40 cm 2386926
10119
394
Makrisz Zizi (1924- ): Tavasz. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28,5×23,5 cm 2364156
10120
394
26000
Markovits István (1892-?): Napfényes udvar. Olaj, vászon, jelzett, Kissé sérült (helyenként festék lepergéssel). Dekoratív fa keretben. 40x50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF