Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 222

Szemethy Imre (1945- ): Demarkációs grafika. Rézkarc, papír. Jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével. 9,5x19,5 cm
10183.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szemethy Imre (1945- ): Rémusz és Romulusz. Rézkarc, papír. Jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével. 10x14 cm
10184.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szentpály Zoltán (?-?): Lányka a patakparton. Olaj, falemez, jelzett,t, régi keretben, 23x28  cm
10185.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szilágyi Teréz (1954-): Foltok (cím nélkül), 1992. Akvarell, pasztell, papír, jelzett. Kartonra kasírozva, paszpartuban, 10×13 cm
10186.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szini Zoltán (?-?): Köröspart ,1940. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal 1943-ból. Üvegezett fa keretben, 28x38 cm
10187.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szőnyi István (1894-1960): Gyümölcsszedők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×33 cm
10188.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
10

Szőnyi (Steidl) Jenő (1902-1993): Női portré. Olaj, karton. Jelzés nélkül Keretben. 24x33 cm
10189.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szüle Péter (1886-1944): Fiatal férfi arcképe (feltételezhetően Szüle Péter egy rokonának portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett keretben, 46,5×36,5 cm.
10190.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Szüts Miklós (1945-): Dédmama Abbáziában. Akvatinta, papír, jelzett. Lap szélén szakadásokkal. 12x9,5 cm
10191.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tavaszy Noémi (1927): Székelykapu. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (4/25), üvegezett fa keretben, 50x35cm
10192.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Tellinger István (1940-2008): Arcok. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban. 13×14 cm
10193.

Rufpreis:
5 000 HUF

Turay Ida (1907-1997) színésznő aláírása őt ábrázoló fotón, 7x4 cm
10194.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF