Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2386360
10183
394
Szemethy Imre (1945- ): Demarkációs grafika. Rézkarc, papír. Jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével. 9,5x19,5 cm
2386373
10184
394
Szemethy Imre (1945- ): Rémusz és Romulusz. Rézkarc, papír. Jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével. 10x14 cm
2393172
10185
394
Szentpály Zoltán (?-?): Lányka a patakparton. Olaj, falemez, jelzett,t, régi keretben, 23x28 cm
2378797
10186
394
Szilágyi Teréz (1954-): Foltok (cím nélkül), 1992. Akvarell, pasztell, papír, jelzett. Kartonra kasírozva, paszpartuban, 10×13 cm
2390893
10187
394
Szini Zoltán (?-?): Köröspart ,1940. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal 1943-ból. Üvegezett fa keretben, 28x38 cm
2390849
10188
394
9500
Szőnyi István (1894-1960): Gyümölcsszedők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×33 cm 2385093
10189
394
Szőnyi (Steidl) Jenő (1902-1993): Női portré. Olaj, karton. Jelzés nélkül Keretben. 24x33 cm 2379448
10190
394
40000
Szüle Péter (1886-1944): Fiatal férfi arcképe (feltételezhetően Szüle Péter egy rokonának portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett keretben, 46,5×36,5 cm. 2386296
10191
394
Szüts Miklós (1945-): Dédmama Abbáziában. Akvatinta, papír, jelzett. Lap szélén szakadásokkal. 12x9,5 cm 2393706
10192
394
Tavaszy Noémi (1927): Székelykapu. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (4/25), üvegezett fa keretben, 50x35cm 2350461
10193
394
Tellinger István (1940-2008): Arcok. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban. 13×14 cm 2393907
10194
394
Turay Ida (1907-1997) színésznő aláírása őt ábrázoló fotón, 7x4 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF