Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 222

Vágfalvi Ottó (1925-2015): Virágok. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Keretben, 72×24,5 cm
10207.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Vágfalvi Ottó (1925-2015): Balaton. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent (halványan), üvegezett fa keretben, 30×47 cm
10208.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
22

10209.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Varga István (1917-?): Terefere. Olaj, vászon. Jelzett. 60x80 cm
10210.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Kacsa leszállás. Rézkarc, papír. Jelzett. 25x19 cm
10211.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vaskovics László (?-): Virágok közt. Vegyes technika, farost, fa keretben, 42×29,5 cm
10212.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10213.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Veress Pál (1920-1999): Falusi részlet. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Sérült. 33×44 cm
10214.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Vertel József (1922-1993): Budapest-Lánchíd, vár, hajó agyúval, vasmacskával, rézkarc, papír, jelzett, 9x13 cm. üvegezett fa keretben.
10215.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vidai Brenner Nándor (1903-?): Hazafelé. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×35 cm
10216.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vilhelm Károly (1943-2011): Alakok zöldben (olvashatatlan címmel). Színes litográfia, papír, jelzett. Próbanyomat "próba 2." jelzéssel, Lap tetején kisebb szakadással. 69×100 cm
10217.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10218.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF