Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2386033
10207
394
Vágfalvi Ottó (1925-2015): Virágok. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Keretben, 72×24,5 cm 2386028
10208
394
Vágfalvi Ottó (1925-2015): Balaton. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent (halványan), üvegezett fa keretben, 30×47 cm 2295796
10209
394
2358911
10210
394
Varga István (1917-?): Terefere. Olaj, vászon. Jelzett. 60x80 cm
2384948
10211
394
Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Kacsa leszállás. Rézkarc, papír. Jelzett. 25x19 cm 2314519
10212
394
4600
Vaskovics László (?-): Virágok közt. Vegyes technika, farost, fa keretben, 42×29,5 cm
2314343
10213
394
4400
2377532
10214
394
32000
Veress Pál (1920-1999): Falusi részlet. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Sérült. 33×44 cm
2390081
10215
394
Vertel József (1922-1993): Budapest-Lánchíd, vár, hajó agyúval, vasmacskával, rézkarc, papír, jelzett, 9x13 cm. üvegezett fa keretben. 2269079
10216
394
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Hazafelé. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×35 cm
2376864
10217
394
26000
Vilhelm Károly (1943-2011): Alakok zöldben (olvashatatlan címmel). Színes litográfia, papír, jelzett. Próbanyomat "próba 2." jelzéssel, Lap tetején kisebb szakadással. 69×100 cm
1991127
10218
394
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF