Mórotz Miklós (1890-1970): Táj (Alsóörs, Balatonfelvidék?). Olaj, vász... https://www.darabanth.com/de/394-Fernauktion/394.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Morotz-Miklos-1890-1970-Taj-Alsoors-Balatonfelvidek-Olaj-vaszon-jelezve-balra-lent-~II2386023
2386023
10130
394
Beschreibung: Mórotz Miklós (1890-1970): Táj (Alsóörs, Balatonfelvidék?). Olaj, vászon, jelezve balra lent (halványan). Kartonra kasírozva. Sérült. 22,5x32 cm
: pelikán_kristóf