Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 321

Szekeres István (1927-): Miau-miaú. Filctoll, papír, jelzett. 29,5×21 cm
10277.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szemethy Imre (1945- ): Fabál-tánc. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 25x34 cm
10278.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szilágyi Teréz (1954-): Átfolyások (cím nélkül), 1992. Akvarell, pasztell papír, jelzett, paszpartuban, 17×21 cm
10279.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szirányi István (1951-) : Irányok, 1984. Offset, papír, jelzett, számozott (14/30), 20,5×29 cm
10280.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szüle Mihály (1902-1992): Önarckép, 1933. Kréta, ceruza, papír, jelzett. Lap alján apró szakadással. Historizáló, kissé sérült üvegezett keretben, 21,5×15 cm
10281.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szüle Péter (1886-1944): "Az öregem" (Szüle Péter édesapjának portréja), 1922. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett keretben, 50×36 cm.
10282.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10283.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Tassy Béla (1942-): Tánc. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/25), 44,5x32 cm
10284.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari pilóta. Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap jobb szélén apró folttal és jobb felső sarkában apró sérüléssel. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari pilot. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. With a small spot on the right part of the sheet and small damage in the upper right corner.
10285.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Tenkács Tibor (1913-1998): Utcán (Tokaj vagy környéke?). Olaj, vászon, jelzett (Tenkács 973). Fa keretben. 60,5×80,5 cm / Tiboir Tenkács. On the street (Tokaj or surrounding area?). Oil on canvas, signed. Framed. 60,5x80,5 cm
10286.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10287.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Tolan, Vasile (1953-): H14/05.02.93. Litográfia, papír, jelzett, HC IV/IV számozással. 100x70 cm / Litography on paper, signed. Romanian artist.
10288.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF