Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2285649
10253
393
2379226
10254
393
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Női portré. Olaj, ceruza, vászon, jelzett a hátoldalán. 40x40 cm
2325654
10255
393
3200
2379222
10256
393
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Portré. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 40x30 cm 2381001
10257
393
Simon Zoltán (1950-): Pécs, Jakovali Hasszán dzsámi. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 28,5x20,5 cm 2322232
10258
393
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzás. Akvarell, papír, hátoldalán pecséttel jelzett, 50×35 cm 2126107
10259
393
2382816
10260
393
24000
Somogyi István (1930-1998): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
2343306
10261
393
11000
Stefanovits Péter (1947-): Síremlék I, 2016. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat próba 1/1 jelzéssel. Bal felső sarkában apró sérüléssel. Lapméret: 50×70 cm 2377319
10262
393
28000
Stefanovits Péter (1947-): Bólyai Erőmű III, 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 23/25. 42×59 cm 2355809
10263
393
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Poszt-Xertox. Litográfia, papír, közepén hajtásnyommal. Jelzés nélkül. Swierkiewicz Róbert autográf feliratával: (lito). Számozott: 139/250. Paszpartuban. 32x26,5 cm.
2278549
10264
393
Sz. Varga Ágnes (1959-2019): Küszöb, 2002. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátoldalán címmel és évszámmal feliratozott. 39×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF