Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 321

10253.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Női portré. Olaj, ceruza, vászon, jelzett a hátoldalán. 40x40 cm
10254.

Rufpreis:
5 000 HUF

10255.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Portré. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 40x30 cm
10256.

Rufpreis:
3 000 HUF

Simon Zoltán (1950-): Pécs, Jakovali Hasszán dzsámi. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 28,5x20,5 cm
10257.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Virágzás. Akvarell, papír, hátoldalán pecséttel jelzett, 50×35 cm
10258.

Rufpreis:
4 000 HUF

10259.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somogyi István (1930-1998): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
10260.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Stefanovits Péter (1947-): Síremlék I, 2016. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat próba 1/1 jelzéssel. Bal felső sarkában apró sérüléssel. Lapméret: 50×70 cm
10261.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Stefanovits Péter (1947-): Bólyai Erőmű III, 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 23/25. 42×59 cm
10262.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Poszt-Xertox. Litográfia, papír, közepén hajtásnyommal. Jelzés nélkül. Swierkiewicz Róbert autográf feliratával: (lito). Számozott: 139/250. Paszpartuban. 32x26,5 cm.
10263.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sz. Varga Ágnes (1959-2019): Küszöb, 2002. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátoldalán címmel és évszámmal feliratozott. 39×30 cm
10264.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF