Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2376849
10313
393
26000
Vilhelm Károly (1943-2011): Alakok (olvashatatlan címmel). Színes litográfia, papír, jelzett. Próbanyomat "próba 2." jelzéssel, 64×89 cm
2341829
10314
393
Vincze András (1914-1987): Táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben. 39×56,5 cm 2355543
10315
393
Vitéz Judit (?-): Akt II., 1998. Hidegtű, papír, jelzett. Művészpéldány EA IX/X. számozással. Paszpartuban. 38,5×33 cm
2376995
10316
393
Wellisch Tehel Judit (1931-): A rejtély kapuja, a kapu rejtélye (cím nélkül). Szitanyomat (szerigráfia), papír, jelzett, számozott: 19/20. 70×50 cm
2382143
10317
393
Würtz Ádám (1927-1994): Baba, 1984. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fa keretben, 10,5×7,5 cm 2382084
10318
393
Zádor István (1882-1963): Országút. Rézkarc, papír, jelzett, 30x35 cm. 2295645
10319
393
Zala Tibor (1920-2004): Kakasvirág, 1980. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA I/XV. Lap felső részében gyűrődéssel. 39x29 cm
2347086
10320
393
Zöldy Emil (1913-1982): Balaton, Tihanyi öböl. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 26x39 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2377601
10321
393
Zsigovics Iván (1958- ): Lánchíd-Vár. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (34/100), 23x33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF