Urbán Gábor (1946-): Vihar és tűz a pusztán. Olaj, farost, jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 50x60 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 36. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
Varga Győző (1929-2015): Velencei karnevál. Litográfia, papír, jelzett a hátoldalán. Hátoldalán a művész névjegyével és Műcsarnok, Budapest kiállítási raglappal 1990-ből. Kiállítva: Kép '90. A Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetségének kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1990. november 16.-december 9. 60×45 cm. Üvegezett fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
Vertel József (1922-1993) 2 db rézkarca: Budapest-Halászbástya, rézkarc, papír, jelzett, 9,5x7 cm. Budpest-Erzsébet híd, rézkarc, papír, jelzett, 12,5x5,5 cm. Feliratozott, szignóval, üvegezett fa keretben.