Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2377233
10289
393
28000
Turcsán Miklós (1944-): Poézis, 1971. Színes tus, papír. Jelzett. Reprodukálva: Aszalós Endre: Turcsán Miklós. Bp., 2004, Körmendi Galéria. 36. oldal. 56x48 cm 2294163
10290
393
50000
2302278
10291
393
Udvary Pál (1900-1987): Lovasszekér. Kréta, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos. 26x35,5 cm.
2302782
10292
393
2302717
10293
393
Udvary Pál (1900-1987): Papp Sándor festőművész portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap alján és szélén apró foltokkal. 17,5x13,5 cm.
2291455
10294
393
2302699
10295
393
Udvary Pál (1900-1987): Villa. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos,16×21,5 cm
2354518
10296
393
Udvary Pál (1900-1987): Női akt. Szén, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán vázlatok. Kissé foltos. 34,5×24 cm
2354560
10297
393
Udvary Pál (1900-1987): Hölgy portréja. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Sérült. Kissé foltos. 35x25 cm.
2345626
10298
393
Udvary Pál (1900-1987): Hölgy portréja, 1918. Kréta, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, 48,5×32 cm
2382670
10299
393
Ujváry Lajos (1925-2006): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19,5 cm
2357714
10300
393
4400
Ujváry Lajos (1925-2006): Napozók. Akvarell, toll, papír, jelzett. 22,5x16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF