Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 321

Rudnay Gyula (1878-1957): Pásztorleány, színezett rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 22×15 cm
10241.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 24×18 cm
10242.

Rufpreis:
5 000 HUF
18

Sándor Antal (1948-): Hattyú Lédával, 1989. Litográfia, papír, jelzett. Számozott. 100/20. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. 44×28 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10243.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sárkány Győző (1951-): A fenyő (Die Tanne). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 22/25, 100×70 cm
10244.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Sáros Dávid (1982-): Sziklarajz III., 2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VIII. számozással. 53×40 cm
10245.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Vadász kutyájával. Olaj, vászon, jelzett. Sérült, dekoratív historizáló blondel fa keretben. 60×80 cm
10246.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sassy Attila (1880-1967): Olvasó női akt. Szén, papír. Jelzett. Sérült. 30,5x43 cm
10247.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sassy Attila (1880-1967): Napozó hölgy. Szén, papír. Jelzett. 21,5x30,5 cm
10248.

Rufpreis:
5 000 HUF

Schéner Mihály (1923-2009): Imádkozzál értem ormányos pigámia. Filctoll, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 29,5×21 cm
10249.

Rufpreis:
12 000 HUF

Schéner Mihály (1923-2009): Séta a parkban. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 70×50 cm
10250.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Schéner Mihály (1923-2009): Párizs, Notre Dame. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50×70 cm
10251.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Schéner Mihály (1923-2009): Békéscsaba, evangélikus templom, jobbra a római katolikus templom. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50×70 cm
10252.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF