Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2360693
10241
393
Rudnay Gyula (1878-1957): Pásztorleány, színezett rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 22×15 cm 2380750
10242
393
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 24×18 cm 2347578
10243
393
Sándor Antal (1948-): Hattyú Lédával, 1989. Litográfia, papír, jelzett. Számozott. 100/20. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. 44×28 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2376895
10244
393
24000
Sárkány Győző (1951-): A fenyő (Die Tanne). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 22/25, 100×70 cm
2355530
10245
393
Sáros Dávid (1982-): Sziklarajz III., 2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VIII. számozással. 53×40 cm 2382095
10246
393
30000
Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Vadász kutyájával. Olaj, vászon, jelzett. Sérült, dekoratív historizáló blondel fa keretben. 60×80 cm 2336654
10247
393
Sassy Attila (1880-1967): Olvasó női akt. Szén, papír. Jelzett. Sérült. 30,5x43 cm
2336673
10248
393
Sassy Attila (1880-1967): Napozó hölgy. Szén, papír. Jelzett. 21,5x30,5 cm 2367465
10249
393
Schéner Mihály (1923-2009): Imádkozzál értem ormányos pigámia. Filctoll, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 29,5×21 cm
2360235
10250
393
40000
Schéner Mihály (1923-2009): Séta a parkban. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 70×50 cm
2335103
10251
393
40000
Schéner Mihály (1923-2009): Párizs, Notre Dame. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50×70 cm 2335110
10252
393
40000
Schéner Mihály (1923-2009): Békéscsaba, evangélikus templom, jobbra a római katolikus templom. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF