Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 321

Kocsi Márta Mária (1952-): Csodaszarvas. Olaj, farost. jelzett. Sérült. Fa keretben. 70x50 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 16. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10144.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kocsis Imre (1940-2015): Kékszakállú. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 56x30,5 cm
10145.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10146.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Konecsni Zsizsi (1911-2000): Városliget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 38x29 cm
10147.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kopacz Mária (1941-): Majmokkal beszélgető. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (10/7). 24×24 cm
10148.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 29,5×38,5 cm.
10149.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kósa Zsuzsa (1943-2020): Dániel és az imádkozó angyalok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10150.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Kovács Péter Balázs (1955-): Trip, 1994. Szitanyomat, papír, jelzett, HC III/III számozással. Lapméret: 68×100 cm
10151.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Kozák Attila (1949-): Illúziók, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/11). Plexiüvegezett fa keretben. 32,5x22,5 cm
10152.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kresz Irén (1932-): Faág. Akvarell, papír, jelzett, 17x12 cm Üdvözlőlapon, belül a művész saját kezű soraival
10153.

Rufpreis:
2 000 HUF

Krnács Ágota (1976-): A női test rejtelmei (cím nélkül). Vegyes technika, karton, jelzett. 70x100 cm
10154.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Krnács Ágota (1976-): Színes táj, 2020. Vegyes technika, farost, jelzett és datált(2020), 40×20 cm (felületi sérüléssel)
10155.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF