Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 321

10228.

Rufpreis:
10 000 HUF

10229.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Rácz András (1926-2013): Struktúrák, 1960. Szén, papír, jelzett a hátoldalán. 39,5x32 cm
10230.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Rácz László (1919-1999): Kompozíció II., 1997. Olaj, farost, jelzett. 45×34,5 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10231.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): A kékszakállú herceg vára. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány A/E 7. számozással. Paszpartuban. 49,5×68 cm
10232.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Raszler Károly (1925-2005): Trófea. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 3/15. Lap tetején paszpartuzás nyomaival. 43×59 cm
10233.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Reich Károly (1922-1988): Őszi éj. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: 75/100. 29×39 cm
10234.

Rufpreis:
12 000 HUF

Remsey Ágnes (1915-2010): Liliom. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 35×24 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 29. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10235.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Révai Edit (?-): Tanya (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, próbanyomat "próba I" felirattal. Hátoldalán Orosz Balázs igazolásával, mely szerint édesapja, Orosz Gellért festőművész hagyatékából származik. 11×15,5 cm
10236.

Rufpreis:
3 000 HUF

Romek Árpád (1883-1960): Csendélet porcelán babával. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dekoratív fa keretben. 57x57 cm
10237.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Róna Emy (1904-1988): Pierett (1941). Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, készült a Bábszínház című 1941-ben kiadott könyvhöz, 24×17 cm
10238.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Bolond Istók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×15 cm
10239.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF