Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2199839
10228
393
2382648
10229
393
30000
2377723
10230
393
22000
Rácz András (1926-2013): Struktúrák, 1960. Szén, papír, jelzett a hátoldalán. 39,5x32 cm
2347534
10231
393
24000
Rácz László (1919-1999): Kompozíció II., 1997. Olaj, farost, jelzett. 45×34,5 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
2377625
10232
393
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): A kékszakállú herceg vára. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány A/E 7. számozással. Paszpartuban. 49,5×68 cm 2377262
10233
393
Raszler Károly (1925-2005): Trófea. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 3/15. Lap tetején paszpartuzás nyomaival. 43×59 cm
2377198
10234
393
Reich Károly (1922-1988): Őszi éj. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: 75/100. 29×39 cm 2347380
10235
393
9500
Remsey Ágnes (1915-2010): Liliom. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 35×24 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 29. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
2378425
10236
393
Révai Edit (?-): Tanya (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, próbanyomat "próba I" felirattal. Hátoldalán Orosz Balázs igazolásával, mely szerint édesapja, Orosz Gellért festőművész hagyatékából származik. 11×15,5 cm
2285914
10237
393
44000
Romek Árpád (1883-1960): Csendélet porcelán babával. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dekoratív fa keretben. 57x57 cm
2382922
10238
393
Róna Emy (1904-1988): Pierett (1941). Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, készült a Bábszínház című 1941-ben kiadott könyvhöz, 24×17 cm 2369575
10239
393
Rudnay Gyula (1878-1957): Bolond Istók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF