Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2087857
10180
393
1970722
10181
393
11000
2380997
10182
393
30000
Mengyán András (1945-): Formák logikája. Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 52x29,5 cm 2287403
10183
393
48000
Miháltz Pál (1899-1988): Fénylő ég, 1958. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldali címke szerint kiállítva: Ernst Múzeum, 1959. XI., kat. sz. 106, valamint Képzőművészeti Alap zsűri címkével. Üvegezett fa keretben. 49×64 cm 2304222
10184
393
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10,5x13 cm
2304252
10185
393
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 7,5x10 cm, 10x8 cm, 8x9,5 cm
2184617
10186
393
Moldován István (1911-2000): Fiatal lány portréja. Pasztell, karton, jelzett (Kolozsváry Moldován), üvegezett fa keretben, 45×40,5 cm 2319875
10187
393
Molnár Bertalan (1933-): Szentendre, 1998. Linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 35,5x24 cm
2314489
10188
393
Móra László (1947-): Zöld táj. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. Sérült. 58x82 cm
2314486
10189
393
2314460
10190
393
Móra László (1947-): Elúszott a hajó. Olaj, farost. Jelzés nélkül. 48,5x35,5 cm
2314454
10191
393
Móra László (1947-): Szomjúság. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel és foltokkal. 54,5x39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF