Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 321

10180.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10181.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Mengyán András (1945-): Formák logikája. Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 52x29,5 cm
10182.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10183.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
11

Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10,5x13 cm
10184.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 7,5x10 cm, 10x8 cm, 8x9,5 cm
10185.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Moldován István (1911-2000): Fiatal lány portréja. Pasztell, karton, jelzett (Kolozsváry Moldován), üvegezett fa keretben, 45×40,5 cm
10186.

Rufpreis:
8 000 HUF

Molnár Bertalan (1933-): Szentendre, 1998. Linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 35,5x24 cm
10187.

Rufpreis:
5 000 HUF

Móra László (1947-): Zöld táj. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. Sérült. 58x82 cm
10188.

Rufpreis:
5 000 HUF

10189.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Móra László (1947-): Elúszott a hajó. Olaj, farost. Jelzés nélkül. 48,5x35,5 cm
10190.

Rufpreis:
6 000 HUF

Móra László (1947-): Szomjúság. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel és foltokkal. 54,5x39 cm
10191.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF