Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 321

Novotny Emil Róbert (1898-1975): Portré, 1927. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (48.p.). 28×23,5 cm
10204.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

P. Mokossiny Kató (működött a nagybányai szabadiskolában 1923-1926 között): Fiatal hölgy portréja. Olaj, karton. Jelzett. Kissé foltos. Dekoratív fa keretben, 49,5×39,5 cm / Kató P. Mokossiny (worked in the painter school of Baia Mare between 1923-1926): Portrait of a girl. Oil on board. Signed. Little bit spotty. Framed. 49,5×39,5 cm.
10205.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Papp Oszkár (1925-2011): Szerkezet (cím nélkül). Pasztell, papír, jelezve balra lent. 24×30,5 cm
10206.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Párkányi Raab Péter (1967-): A gyöngy születése. Cinkográfia, papír, jelzett, számozott: 100/27, lapméret: 70x50 cm.
10207.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pataki Ferenc (1941-): Összehajlás, 1974. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 49×34,5 cm
10208.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10209.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Patkó Károly (1895-1941): Biblia jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 9,5x14,5 cm
10210.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Péli Mandula (1969-): Duplacsavar I, 2012. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. 45×33 cm
10211.

Rufpreis:
6 000 HUF

Péli Tamás (1948-1994), össz. 3 db mű, tanulmányrajzok. Toll vagy ceruza, papír, 2 db jelzett és datált (1979). 29x21 cm
10212.

Rufpreis:
10 000 HUF

Péreli Zsuzsa (1947-): Déja-vu - VII.  C print, merített papír, Jelzett, sorszámozott 50/100  22 x 30 cm. Üvegezett keretben. Péreli Zsuzsa Déjá vu című mappáját kézzel merített papíron nyomtatta ki Szentendrén Vincze László papírmerítő 2004-ben. Kiadta Kovács Gábor műgyűjtő 100 számozott példányban. Lapméret: 305 x 415 mm.
10213.

Rufpreis:
5 000 HUF

Péreli Zsuzsa (1947-): Déja-vu - Megszabadulás.  C print, merített papír, Jelzett, sorszámozott 50/100  22 x 30 cm. Üvegezett keretben. Péreli Zsuzsa Déjá vu című mappáját kézzel merített papíron nyomtatta ki Szentendrén Vincze László papírmerítő 2004-ben. Kiadta Kovács Gábor műgyűjtő 100 számozott példányban. Lapméret: 305 x 415 mm.
10214.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pérely Imre (1898-1944): Női alakok. Rézkarc, papír, jelzett. Lap alján autográf ajándékozási sorokkal 1939-ből. Üvegezett keretben, 11×8 cm
10215.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF