P. Mokossiny Kató (működött a nagybányai szabadiskolában 1923-1926 között): Fiatal hölgy portréja. Olaj, karton. Jelzett. Kissé foltos. Dekoratív fa keretben, 49,5×39,5 cm / Kató P. Mokossiny (worked in the painter school of Baia Mare between 1923-1926): Portrait of a girl. Oil on board. Signed. Little bit spotty. Framed. 49,5×39,5 cm.
Pataki József (1928-1995): Kilátás az ablakból (Nógrád, Salgótarján környéke). Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. Jobb felső sarkában kissé sérült. 66x47 cm.
Péreli Zsuzsa (1947-): Déja-vu - VII. C print, merített papír, Jelzett, sorszámozott 50/100 22 x 30 cm. Üvegezett keretben. Péreli Zsuzsa Déjá vu című mappáját kézzel merített papíron nyomtatta ki Szentendrén Vincze László papírmerítő 2004-ben. Kiadta Kovács Gábor műgyűjtő 100 számozott példányban. Lapméret: 305 x 415 mm.
Péreli Zsuzsa (1947-): Déja-vu - Megszabadulás. C print, merített papír, Jelzett, sorszámozott 50/100 22 x 30 cm. Üvegezett keretben. Péreli Zsuzsa Déjá vu című mappáját kézzel merített papíron nyomtatta ki Szentendrén Vincze László papírmerítő 2004-ben. Kiadta Kovács Gábor műgyűjtő 100 számozott példányban. Lapméret: 305 x 415 mm.