Juwelen Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2356988
19084
391
Jewellery
Ezüst(Ag) fonatos gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 2,65 g 2356686
19085
391
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális szemes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 9,73 g
2354039
19086
391
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, bruttó: 31,2 g 2356821
19087
391
Jewellery
Ezüst(Ag) pénzzel díszített gyűrű, fém karikával, méret: 56, bruttó: 3,87 g
2356692
19088
391
Jewellery
Bőr karkötő, ezüst (Ag) díszítésekkel, jelzett, h: 21 cm, bruttó: 20,32 g
2356872
19089
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, sárkányos motívummal, jelzett, méret: 55, nettó: 6,31 g
2356875
19090
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazit és gyöngy díszítéssel, jelzett, méret: 58, bruttó: 4,23 g
2356868
19091
391
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 7,33 g 2355207
19092
391
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán díszítésű gyűrű, hozzáillő fülbevalópárral, jelzett, nettó: 21,05 g 2356716
19093
391
Jewellery
Ezüst(Ag) köved gyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 58, bruttó: 2,62 g 2355179
19094
391
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) díszítésű, köves szintetikus gyűrű, méret: 55, bruttó: 2,86 g
2355121
19095
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, fekete zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,88 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF