Juwelen Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2356413
19072
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,05 g 2356941
19073
391
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) lovas fülbevalópár, Pandora jelzéssel, nettó: 1,97 g
2356780
19074
391
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 16,31 g 2356972
19075
391
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán virág miniatűr, jelzés nélkül, nettó: 17,41 g
2356796
19076
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 61, bruttó: 6,58 g 2356922
19077
391
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott fülbevalópár, jelzett, 3×1,5 cm, bruttó: 16,82 g
2356950
19078
391
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, középső része forgatható, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,17 g 2356925
19079
391
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzés nélkül, d: 4,5 cm, nettó: 21 g
2356934
19080
391
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Pandora jelzéssel, bruttó: 2,7 g 2356994
19081
391
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, nagyméretű kővel, jelzett, bruttó: 14,23 g 2356991
19082
391
Jewellery
Ezüst(Ag) meander mintás gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 2,97 g
2356984
19083
391
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,77 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF