Juwelen

Zahl der Lose: 238

Ezüst (Ag) nyelű  tálaló kanál és villa. Jelzett, egyik sérült 25 cm
19228.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fischer & Co. ékszerész, Bécs Mária Terézia ezüst tallér utánveret, fém tállal. Eredeti dobozában. d: 14 cm
19229.

Rufpreis:
8 000 HUF
26

Ezüst (Ag) tükör, jelzett, hátoldalán "Edna" gravírozással, kopásnyomokkal, br. 237 g, h: 23,5 cm, d: 13,5 cm
19230.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) áttört kínáló tál. XIX: sz. vége, magyar. Jelzett mesterjegyes. Üveg lappal az alján. Nettó 1110 g. 31x23 cm
19231.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

Ezüst (Ag) négyesfogatú lovas hintó figura Kézzel készített, jelzett. 73,5 g, 11 cm
19232.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 6 db nagy villa, 10 db kis villa, 12 db ezüst nyelű kés. Nettó 754 g + kések. XIX. sz. vége. magyar. jelzett, jó  állapotban.
19233.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

14K arany (Au) karkötő fonott díszítéssel. Jelzett, 30,5 g, 18,5 cm
19234.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

XIX: sz vége: Masszív ezüst asztali tükör. Jelzett (0,925-ös) Ezüstözött hátlappal, kitámasztóval. 24x30 cm
19235.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag) fűszertartó pár, egyik sérült üvegbetéttel. Nettó 89,7 g Jelzett. d: 6 cm
19236.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Arany (Au) Cylindre 14K női zsebóra virágmintás díszítéssel. Jelzett. Működő, lepattant zománc díszítéssel, kissé karcos óraüveggel. Ezen kívül jó állapotban. Bruttó: 25,04g , d:35 mm
19238.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF