Juwelen Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2364173
19228
391
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű tálaló kanál és villa. Jelzett, egyik sérült 25 cm 2357736
19229
391
Jewellery
Fischer & Co. ékszerész, Bécs Mária Terézia ezüst tallér utánveret, fém tállal. Eredeti dobozában. d: 14 cm 2365969
19230
391
Jewellery
Ezüst (Ag) tükör, jelzett, hátoldalán "Edna" gravírozással, kopásnyomokkal, br. 237 g, h: 23,5 cm, d: 13,5 cm 2355432
19231
391
240000
Jewellery
Ezüst (Ag) áttört kínáló tál. XIX: sz. vége, magyar. Jelzett mesterjegyes. Üveg lappal az alján. Nettó 1110 g. 31x23 cm 2355192
19232
391
28000
Jewellery
Ezüst (Ag) négyesfogatú lovas hintó figura Kézzel készített, jelzett. 73,5 g, 11 cm 2365415
19233
391
120000
Jewellery
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 6 db nagy villa, 10 db kis villa, 12 db ezüst nyelű kés. Nettó 754 g + kések. XIX. sz. vége. magyar. jelzett, jó állapotban. 2365397
19234
391
280000
Jewellery
14K arany (Au) karkötő fonott díszítéssel. Jelzett, 30,5 g, 18,5 cm 2264716
19235
391
60000
Jewellery
XIX: sz vége: Masszív ezüst asztali tükör. Jelzett (0,925-ös) Ezüstözött hátlappal, kitámasztóval. 24x30 cm
2333355
19236
391
Jewellery
Ezüst (Ag) fűszertartó pár, egyik sérült üvegbetéttel. Nettó 89,7 g Jelzett. d: 6 cm
2363620
19238
391
60000
Jewellery
Arany (Au) Cylindre 14K női zsebóra virágmintás díszítéssel. Jelzett. Működő, lepattant zománc díszítéssel, kissé karcos óraüveggel. Ezen kívül jó állapotban. Bruttó: 25,04g , d:35 mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF