Juwelen Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2336581
19156
391
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár, markazittal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7,29 g
2336725
19157
391
2200
Jewellery
Ezüst (Ag) gyöngyös karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 3,4 g 2336916
19158
391
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, h: 19 cm, nettó: 12,22 g
2336630
19159
391
6500
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 20,07 g 2336734
19160
391
3400
Jewellery
Ezüst (Ag) címeres karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 8,24 g
2336643
19161
391
Jewellery
Ezüst (Ag) delfines karkötő, jelzés nélkül, h: 16 cm, bruttó: 2,86 g 2336940
19162
391
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, zománcozott díszítéssel, jelzés nélkül, h: 16,5 cm, bruttó: 13,9 g
2336737
19163
391
3800
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevalópár markazittal és gyönggyel, jelzett, h: 3,6 cm, bruttó: 6,36 g 2337069
19164
391
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 12,52 g 2337094
19165
391
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, aranyozott ezüst (Ag) medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 10,14 g 2337110
19166
391
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, medállal, jelzett, h: 64 cm, 5×3,5 cm, nettó: 13,86 g
2337119
19167
391
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, Millefiori medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 6,26 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF