Juwelen

Zahl der Lose: 238

Ezüst(Ag) kör alakú gyűrű markazittal, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,86 g
19192.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) virágos gyűrű, piros kővel, jelzés nélkül, bruttó: 3,02 g
19193.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) kerek virágos medál, markazittal, láncon, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 6,91 g
19194.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel, markazittal, jelzett, méret: 55, bruttó: 7,09 g
19195.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű, szintetikus kék kővel, markazittal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,63 g
19196.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,41 g
19197.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Aranyozott ezüst (Ag) virágos fülbevalópár, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 9,46 g
19198.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) ovális gyűrű, kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,47 g
19199.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,72 g
19200.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, méret: 49, 50, bruttó: 8,36 g
19201.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aranyozott ezüst (Ag) karkötő, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 21,5 cm, bruttó: 17,21 g
19202.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, 6×5,5 cm, nettó: 16,59 g
19203.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF