Juwelen Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2312381
19192
391
Jewellery
Ezüst(Ag) kör alakú gyűrű markazittal, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,86 g
2312754
19193
391
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, piros kővel, jelzés nélkül, bruttó: 3,02 g 2312778
19194
391
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek virágos medál, markazittal, láncon, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 6,91 g 2312421
19195
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel, markazittal, jelzett, méret: 55, bruttó: 7,09 g 2312426
19196
391
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű, szintetikus kék kővel, markazittal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,63 g 2336497
19197
391
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,41 g 2336727
19198
391
5500
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) virágos fülbevalópár, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 9,46 g 2312695
19199
391
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,47 g
2312388
19200
391
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,72 g 2312680
19201
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, méret: 49, 50, bruttó: 8,36 g
2336615
19202
391
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) karkötő, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 21,5 cm, bruttó: 17,21 g
2312887
19203
391
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, 6×5,5 cm, nettó: 16,59 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF