Juwelen

Zahl der Lose: 238

Ezüst(Ag) középrésszel díszített, gránát gyöngyökből fűzött karkötő, jelzett, bruttó: 8,78 g
19216.

Rufpreis:
2 800 HUF

19217.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag)  cigaretta tárca. jn. két apró fúrt lyukkal.  96,38 g 8x9 cm
19218.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

19219.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst (Ag) címeres cigaretta tárca, jelzett, 7x9,5 cm, nettó: 100,7 g
19220.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) gyűrű, 3 db + kígyó nyaklánc, medállal, jelzettek, bruttó: 28,46 g
19221.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Antik ezüst (Ag) késbak párban 1866 Bécs, 13 latos ezüst jellel, mesterjegyes. 74 g 9,5 cm
19222.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst(Ag) nyaklánc, 0,02 karátos briliánssal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,01 g
19223.

Rufpreis:
3 000 HUF
21

Ezüst (Ag) talpas pohárka 2 db jelzett 58,3 g, m: 11,5 cm
19224.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, kereszt medállal, gránát kővel, jelzett, tanúsítvánnyal, h: 42 cm, bruttó: 10,15 g
19225.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) óralánc fém szerelékekkel és üveg függővel, jelzett, h: 33 cm, bruttó 51,31 g
19226.

Rufpreis:
3 000 HUF
25

Antik ezüst (Ag) egy személyes (keresztelő) villa és kés szett XIX. sz. vége, magyar, .mesterjegyes. 85 g
19227.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF