Juwelen Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2277589
19216
391
Jewellery
Ezüst(Ag) középrésszel díszített, gránát gyöngyökből fűzött karkötő, jelzett, bruttó: 8,78 g 2277396
19217
391
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyós gyűrű, markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,39 g 2320837
19218
391
Jewellery
Ezüst (Ag) cigaretta tárca. jn. két apró fúrt lyukkal. 96,38 g 8x9 cm 2277151
19219
391
Jewellery
Ezüst(Ag) modern stílusú gyűrű, jelzett, méret: 59, nettó: 3,96 g 2333309
19220
391
28000
Jewellery
Ezüst (Ag) címeres cigaretta tárca, jelzett, 7x9,5 cm, nettó: 100,7 g 2316285
19221
391
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 3 db + kígyó nyaklánc, medállal, jelzettek, bruttó: 28,46 g 2355435
19222
391
Jewellery
Antik ezüst (Ag) késbak párban 1866 Bécs, 13 latos ezüst jellel, mesterjegyes. 74 g 9,5 cm 2359849
19223
391
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, 0,02 karátos briliánssal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,01 g 2334859
19224
391
Jewellery
Ezüst (Ag) talpas pohárka 2 db jelzett 58,3 g, m: 11,5 cm
2359857
19225
391
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, kereszt medállal, gránát kővel, jelzett, tanúsítvánnyal, h: 42 cm, bruttó: 10,15 g 2356260
19226
391
Jewellery
Ezüst (Ag) óralánc fém szerelékekkel és üveg függővel, jelzett, h: 33 cm, bruttó 51,31 g 2355451
19227
391
Jewellery
Antik ezüst (Ag) egy személyes (keresztelő) villa és kés szett XIX. sz. vége, magyar, .mesterjegyes. 85 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF