Juwelen Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2367248
19144
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kővel, jelzett, deformációval, méret: 57, bruttó: 4,52 g 2336565
19145
391
2200
Jewellery
2336410
19146
391
Jewellery
2336465
19147
391
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 3,12 g
2336536
19148
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szögletes kővel, jelzett, méret: 62, bruttó: 3,61 g 2336379
19149
391
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 2 db, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 5,34 g 2337006
19150
391
Jewellery
Ezüst(Ag) medálok, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, h: 1,5 és 2,5 cm, bruttó: 9,37 g
2337126
19151
391
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, zománc díszítéssel, 2 db, jelzett (orosz fémjel), h: 5,2 cm, bruttó: 6,46 g
2337012
19152
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 10,11 g
2336420
19153
391
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart gyűrű kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 3,63 g
2336448
19154
391
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 7,7 g
2336594
19155
391
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,88 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF