Juwelen Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2336977
19168
391
Jewellery
Ezüst(Ag) "happy" feliratú karkötő, jelzett, d: 6 cm, nettó: 3,46 g 2277102
19169
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus piros kővel és markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,77 g 2320844
19170
391
22000
Jewellery
Ezüst (Ag) cigaretta tárca. jelzett, díszített. 120 g 10x7,5 cm 2277141
19171
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és kék kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,95 g 2336954
19172
391
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 5,74 g
2333279
19173
391
Jewellery
Ezüst (Ag) "PM" monogramos késbakok, 2 db, jelzettek, h: 10,5 cm, nettó: 66,3 g 2366014
19174
391
Jewellery
Ezüst (Ag.) levelet formáló tálka, jelzett, 12,5x11,5 cm, nettó: 29 g
2277349
19175
391
Jewellery
2277162
19176
391
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus piros kővel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 16,33 g 2318305
19177
391
Jewellery
Ezüst (Ag) lánc ametiszt medállal, Jelzett 15,8 g 2323686
19178
391
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzés nélkül, nettó: 4,23 g + 1 db fém medál
2339193
19179
391
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű kővel és fülbevaló pár, jelzettek, méret: 69 cm, h: 4 cm, bruttó: 5,67 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF