Juwelen Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2356891
19096
391
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 7,65 g
2355203
19097
391
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, apró kövekkel, Pierre Cardin jelzéssel, bruttó: 10,42 g 2356190
19098
391
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár, apró kövekkel, Pandora jelzéssel, d: 1,1 cm, bruttó: 2,61 g 2355144
19099
391
Jewellery
Ezüst(Ag) többsoros csavart gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 7,9 g 2355201
19100
391
Jewellery
Ezüst(Ag) karperecgyűrű, fekete köves díszítéssel, jelzett, bruttó: 41,82 g
2355170
19101
391
Jewellery
Ezüst(Ag) golfütős nyakkendőcsipesz, jelzett, h: 5 cm, nettó: 9 g
2356199
19102
391
Jewellery
Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, nettó: 4,52 g
2356205
19103
391
Jewellery
Ezüst(Ag) díszkanál, jelzett, h: 10 cm, nettó: 6,51 g
2298357
19104
391
30000
Jewellery
2298493
19105
391
44000
Jewellery
14k arany (Au) nyaklánc, sérült, jelzett 3,42 g 46 cm
2306806
19106
391
Jewellery
2356651
19107
391
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyilas karperec, jelzett, 4,5×5,5 cm, bruttó: 3,46 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF