Juwelen

Zahl der Lose: 238

Ezüst(Ag) csigaszemes nyaklánc, 2 db, jelzettek, kapcsok nélkül, nettó: 13,05 g
19036.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc és medál zafírral és markazittal, gyöngyház berakással, jelzett, h: 58 cm, bruttó: 18,95 g
19037.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) fekete köves karkötő, állítható hosszúság, h: 16 cm, bruttó: 2,92 g
19038.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, kis díszítéssel, hordó alakú biztonsági zárral, jelzett, h: 20 cm, nettó: 14,16 g
19039.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 10,67 g
19040.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) karperec, biztonsági lánccal, jelzett, d: 5,5 cm, nettó: 10,4 g
19041.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,55 g
19042.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) csomózott karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 11,2 g
19043.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) "Maastricht" díszkanál, jelzett, zománcon sérüléssel, h: 13 cm, bruttó: 16,28 g
19044.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) "Toulon" díszkanál, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 12,97 g
19045.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) "Wien" díszkanál, jelzett, h: 10,5 cm, bruttó: 8,72 g
19046.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst (Ag) kereszt medál, színes kövekkel, jelzett, 7,5x5 cm, bruttó: 18,16 g
19047.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
21

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF