Juwelen Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2355209
19036
391
Jewellery
Ezüst(Ag) csigaszemes nyaklánc, 2 db, jelzettek, kapcsok nélkül, nettó: 13,05 g 2356202
19037
391
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc és medál zafírral és markazittal, gyöngyház berakással, jelzett, h: 58 cm, bruttó: 18,95 g 2356677
19038
391
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete köves karkötő, állítható hosszúság, h: 16 cm, bruttó: 2,92 g 2355214
19039
391
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, kis díszítéssel, hordó alakú biztonsági zárral, jelzett, h: 20 cm, nettó: 14,16 g 2356787
19040
391
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 10,67 g 2356827
19041
391
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, biztonsági lánccal, jelzett, d: 5,5 cm, nettó: 10,4 g
2356855
19042
391
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,55 g 2356861
19043
391
Jewellery
Ezüst(Ag) csomózott karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 11,2 g 2355177
19044
391
Jewellery
Ezüst(Ag) "Maastricht" díszkanál, jelzett, zománcon sérüléssel, h: 13 cm, bruttó: 16,28 g
2355171
19045
391
Jewellery
Ezüst(Ag) "Toulon" díszkanál, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 12,97 g
2355173
19046
391
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) "Wien" díszkanál, jelzett, h: 10,5 cm, bruttó: 8,72 g
2357285
19047
391
13000
Jewellery
Ezüst (Ag) kereszt medál, színes kövekkel, jelzett, 7,5x5 cm, bruttó: 18,16 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF