Juwelen Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2355167
19048
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 2,22 g
2355161
19049
391
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,39 g
2355139
19050
391
3800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 8,44 g 2355137
19051
391
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 4 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 8,98 g 2356954
19052
391
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, színes kövekkel, Pandora jelzéssel, bruttó: 1,76 g 2356946
19053
391
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos, fekete gyöngyös fülbevalópár, jelzett, bruttó: 7,08 g 2355187
19054
391
Jewellery
Ezüst (Ag) holland figurácska. Kézzel készített, jelzett. 37 mm, 24,5 g
2356794
19055
391
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, borostyánnal, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,99 g
2355117
19056
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 56, bruttó: 2,47 g 2356864
19057
391
Jewellery
Ezüst(Ag) soliter köves gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,11 g 2356789
19058
391
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zöld kővel, jelzett, reszelésnyomokkal, állítható méret, bruttó: 5,61 g 2355150
19059
391
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 6,6 cm, nettó: 5,71 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF