Juwelen Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2355182
19012
391
Jewellery
Ezüst(Ag) kék köves fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 0,5 cm, bruttó: 0,99 g 2321337
19013
391
38000
Jewellery
14 K arany (Au) fülbevaló pár szintetikus kővel, jelzett, 2,6 g 2320860
19014
391
Jewellery
2298284
19015
391
30000
Jewellery
2364273
19016
391
Jewellery
Ezüst (Ag) kereszt medál, jelzetlen, 2,5x1,5 cm, nettó: 0,68 g + Fém kereszt medál, 2,5x1,3 cm
2362417
19017
391
Jewellery
2362457
19018
391
32000
Jewellery
Ezüst cigarettatárca zománcozott berakással, monogrammal, jelzett, kopásokkal, 150g
2361459
19019
391
Jewellery
Arany (Au) 14K porcelán medál vallási témával, jelzetlen, tokban, 3×2 cm, bruttó: 3,33 g 2361467
19020
391
50000
Jewellery
2356938
19021
391
Jewellery
Ezüst(Ag) extravagáns fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 8,27 g
2356902
19022
391
15000
Jewellery
Ezüst(Ag) Gerka ékszeróra, jelzett, működik, kopásnyomokkal, 5,5×4 cm, bruttó: 39,67 g 2355470
19023
391
Jewellery
Antik ezüst (Ag) 4 db pitykegomb és egy pár mandzsettagomb. 13 latos ezüstjellel XIX. sz. magyar 36 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF