https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 235

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Luis De Oteyza: A fehér ördög. Ragyogó regénytár. A szórakozás és tudás kincsesháza. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., én., Légrady testvérek és Tolnai nyomda műintézet és kiadóvállalat R.-T. kiadói aranyozott borító, jó állapotban. Kiadói szakadt papír védőborító.
1
17895.

Luis De Oteyza: A fehér ördög. Ragyogó regénytár. A szórakozás és tudás kincsesháza. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., én., Légrady testvérek és Tolnai nyomda műintézet és kiadóvállalat R.-T. kiadói aranyozott borító, jó állapotban. Kiadói szakadt papír védőborító.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Biró Miklós (1886-1944, nyomdász): Nyomdászati lexikon. Bp., 1936, Biró Miklós. Kiadói egészvászon kötésben, kopásokkal.
1
17896.

Biró Miklós (1886-1944, nyomdász): Nyomdászati lexikon. Bp., 1936, Biró Miklós. Kiadói egészvászon kötésben, kopásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Para-Kovács-Vácsa-Farkasházy: Orbánság aranya. Marabu rajzaival. Para Kovács Imre dedikálásával. Bp., 2017. Szerzői. Kiadói papírkötésben.
1
17897.

Para-Kovács-Vácsa-Farkasházy: Orbánság aranya. Marabu rajzaival. Para Kovács Imre dedikálásával. Bp., 2017. Szerzői. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gerő Katalin: Életem. Bp., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Aranyozott, álbordás félbőr kötésben.
1
17898.

Gerő Katalin: Életem. Bp., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Aranyozott, álbordás félbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
1
17899.

Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Krupa András 2 db könyve. Na Cabianskej túrni (L'udové piesne) - A csabai tornyon (népdalok). Békéscsaba, 1979, k.n. Lipták Pál rajzaival Számozott 32./300 példány. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 79. III. 26)! Bevezető szlovák és magyar nyelven, népdalok szlovák ny. Kiadói papírkötés, enyhén kopott borítóval. +  Hiedelmek-varázslatok-boszorkányok. Békéscsaba, Tótkomlós és Csanádalberti szlovák lakói körében gyűjtött babonák, hiedelmi szokások. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Megjelent 2000 példányban, szlovák és magyar nyelven. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 74. márc. 14)! Kiadói papír kötés, papír védőborítóval. Mellékelve egy adományozó levél fejléáves papíron, Békés Megyei Tanács VB Művelődési Osztálya bélyegzőjével , Dr. Gácser József osztályvezető által kiállítva.
1
17900.

Krupa András 2 db könyve. Na Cabianskej túrni (L'udové piesne) - A csabai tornyon (népdalok). Békéscsaba, 1979, k.n. Lipták Pál rajzaival Számozott 32./300 példány. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 79. III. 26)! Bevezető szlovák és magyar nyelven, népdalok szlovák ny. Kiadói papírkötés, enyhén kopott borítóval. + Hiedelmek-varázslatok-boszorkányok. Békéscsaba, Tótkomlós és Csanádalberti szlovák lakói körében gyűjtött babonák, hiedelmi szokások. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Megjelent 2000 példányban, szlovák és magyar nyelven. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 74. márc. 14)! Kiadói papír kötés, papír védőborítóval. Mellékelve egy adományozó levél fejléáves papíron, Békés Megyei Tanács VB Művelődési Osztálya bélyegzőjével , Dr. Gácser József osztályvezető által kiállítva.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Alekszandr Szergejevics Puskin: A bahcsiszeráji szökőkút. Szabó Lőrinc műfordítása. Bp., 1957, Magyar Helikon. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben.
1
17901.

Alekszandr Szergejevics Puskin: A bahcsiszeráji szökőkút. Szabó Lőrinc műfordítása. Bp., 1957, Magyar Helikon. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szenczi Tóth Károly: Elmosolygott éveink. Bp.,én.,General Press. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
1
17902.

Szenczi Tóth Károly: Elmosolygott éveink. Bp.,én.,General Press. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany János: Toldi. Tóth Ferenc grafikáival. H.n., é.n., Radnai Gyuláné. Kiadói papír kötésben.
1
17903.

Arany János: Toldi. Tóth Ferenc grafikáival. H.n., é.n., Radnai Gyuláné. Kiadói papír kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Radó Antal, ifj. Amoroso. Hét éjszaka. Írta és rajzolta --. (Nagyvárad), 1919. Bibliotheca Varadiensis.  (8)+131+(3) p. lapszámozáson belül 7 egész oldalas és szövegközti képekkel. Fűzve, kiadói, kissé foltos papírborítóban. Erotikus írások gyűjteménye
1
17904.

Radó Antal, ifj. Amoroso. Hét éjszaka. Írta és rajzolta --. (Nagyvárad), 1919. Bibliotheca Varadiensis. (8)+131+(3) p. lapszámozáson belül 7 egész oldalas és szövegközti képekkel. Fűzve, kiadói, kissé foltos papírborítóban. Erotikus írások gyűjteménye

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Esterházy Péter, Czeizel Balázs Biztos kaland. Dedikált! Bp. 1989. Novotrade 50 levél Fűzve, képes, feliratos, eredeti papírborítóban
1
17905.

Esterházy Péter, Czeizel Balázs Biztos kaland. Dedikált! Bp. 1989. Novotrade 50 levél Fűzve, képes, feliratos, eredeti papírborítóban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Turcsányi Imre - Engel Zsigmond: Az elhagyatott gyermekek sorsa Angliában és Olaszországban. Bp., 1908. Dobrowsky. 86p. Kiadói papírkötésben
1
17906.

Turcsányi Imre - Engel Zsigmond: Az elhagyatott gyermekek sorsa Angliában és Olaszországban. Bp., 1908. Dobrowsky. 86p. Kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse