Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 235

Saáry Éva: Hol volt, hol nem volt. ... Pillanatképek magamról és a korról, melyben élnem rendeltetett. München,(1985),Újváry "Griff" Verlag. Kiadói papírkötés. Emigráns kiadás! A szerző által dedikált.
17967.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sebestyén Balázs: Szigorúan bizalmas. Bp., 2008,IAT. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17968.

Rufpreis:
1 200 HUF

17969.

Rufpreis:
800 HUF

Szilvási Lajos: Ott fen a hegyen. A szerző, Szilvási Lajos (1932-1996.) Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17970.

Rufpreis:
2 000 HUF

Toldy Ferenc irodalmi arcképei s újabb beszédei. Kiadta: Tárkányi (Béla). Pest, 1856, Emich, IV+264 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, néhány ceruzás aláhúzással, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
17971.

Rufpreis:
6 000 HUF

[Ohnet, Georges] Ohnet György: Az élet harczai (Panin Szergiusz.) I. köt. Ford.: Fái J. Béla. Bp., 1882, Révai, 152 p. Kiadói szakadt papírkötés.
17972.

Rufpreis:
1 000 HUF

Márkus József (Satanello): Exotikus növények. Bp., 1896, Szerzői, (Markovits és Garai-ny.), 139+3 p. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált kötéssel. Márkus József (1854-1911) író, újságíró, a Pikáns Lapok szerkesztője.
17973.

Rufpreis:
2 000 HUF

Q. Horatius Flaccus Satíráinak két könyve. Ford. s az eredeti szöveg kíséretében jegyzetekkel felvilágosította: Dr. Barna Ignác. Bp., 1884, Athenaeum, 149+VI+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hiányos gerinccel.
17974.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kiss Arnold: Elborult csillagok alatt. Ujabb költemények 1919-1922. Bp., Fővárosi Nyomda, 1922. Kiss Arnold (1869-1940) magyar főrabbi, költő által Gerő Ödön (1863-1939)újságírónak, a Pester Lloyd műkritikusának dedikált! Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval, részben felvágatlan példány.
17975.

Rufpreis:
2 400 HUF

17976.

Rufpreis:
1 000 HUF

17977.

Rufpreis:
1 000 HUF

17978.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF