A százéves színésziskola. Írások és képek múltról és jelenről a Színház- és Filmművészeti Főiskola Centenáriumára. Szerk.: Csillag Ilona. Bp., 1964, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+ Virág Gábor: A topolyai Járási Magyar Népszínház (1949-1959). Bp., 2011, Forum. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Dictionarium bibliothecarii practicum ad usum internationalem in XX linguis. Wörterbuch des Bibliothekars in zwanzig Sprachen. The Librarian's practical dictionary in twenty languages. Szerk.: Pipics Zoltán. Budapest 1974. Akadémiai Aranyozott egészvászon kötésben, volt könyvtári példány.
Kultúra és tradíció II. Tanulmányok Ujváry Zoltán tiszteletére. Szerk.: Viga Gyula. Miskolc, 1992, kn. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrált. Papírkötés, kopottas állapotban.
A papír világa. Antológia. Szerk.:Csepeli Szabó Béla. Bp., 1974, Táncsics. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
Antall József élete képekben. Összeáll.: Antall Péter - Szebellédy Géza. Gyula, 1994, Tevan Kiadó. Egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
Médium-Art. Válogatás a magyar experimentális költészetből. Szerk.: Fráter Zoltán- Petőcz András. AK füzetek 51. Pécs, 1990, Magvető. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban. Angol és magyar nyelven.
Székfoglalók 1995-1998. I-II. kötet. Szerk.: Beck Mihály. Bp., 1999, MTA. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapszélek de egyébként jó állapotban; Emlékbeszédek 1998. Az MTAÍ elhunyt tagjai felett. Szerk.: Glatz Ferenc. Bp., 1999. MTA. Kiadói papírkötés,kissé foltos lapszélek de egyébként jó állapotban.