Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 235

A százéves színésziskola. Írások és képek múltról és jelenről a  Színház- és Filmművészeti Főiskola Centenáriumára. Szerk.: Csillag Ilona. Bp., 1964, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+ Virág Gábor: A topolyai Járási Magyar Népszínház (1949-1959). Bp., 2011, Forum. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18003.

Rufpreis:
1 000 HUF

18004.

Rufpreis:
1 400 HUF

Búvár zsebkönyvek 22 kötete, és a Kolibri Könyvek 4 kötete, összesen 26 db. Egy ismétlődéssel. Bp.,1972-1989 ,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
18005.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gunda Béla: A rostaforgató asszony. Bp., 1989, Múzsák. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
18006.

Rufpreis:
1 200 HUF

18007.

Rufpreis:
800 HUF

18008.

Rufpreis:
1 000 HUF

Püski Sándor: Könyves sors - magyar sors. Bp.,2002, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
18009.

Rufpreis:
1 000 HUF

18010.

Rufpreis:
800 HUF

Lao-ce tao te king. Fordította és az utószót írta Karátson Gábor. Hn., 1990, Cserépfalvi. Papírkötésben, szép állapotban.
18011.

Rufpreis:
2 000 HUF

Médium-Art. Válogatás a magyar experimentális költészetből. Szerk.: Fráter Zoltán- Petőcz András. AK füzetek 51. Pécs, 1990, Magvető. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban. Angol és magyar nyelven.
18012.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székfoglalók 1995-1998. I-II. kötet.  Szerk.: Beck Mihály. Bp., 1999, MTA. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapszélek de egyébként jó állapotban; Emlékbeszédek 1998. Az MTAÍ elhunyt tagjai felett. Szerk.: Glatz Ferenc. Bp., 1999. MTA. Kiadói papírkötés,kissé foltos lapszélek de egyébként jó állapotban.
18013.

Rufpreis:
1 000 HUF

18014.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF