Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 235

18015.

Rufpreis:
2 000 HUF

18016.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bánffy Miklós 2 műve: Megszámláltattál... I-II. köt.; Reggeltől estig. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal.
18017.

Rufpreis:
3 000 HUF

C. Hutchinson: Testamentum. Bp., én., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.T. Ford.: Ruzitska Mária. Második kiadás. Borítót készítette Fenyves. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
18018.

Rufpreis:
800 HUF

Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék: Néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kopottas  állapotban.
18019.

Rufpreis:
1 000 HUF

18020.

Rufpreis:
1 000 HUF

18021.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

18022.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18023.

Rufpreis:
800 HUF

A gépterem. Egyetemes kézikönyv. A Budapesti Gépmesterek és Nyomók Köre megbízásából szerkesztette Fuchs Zsigmond. Bp., 1910, Világosság Könyvnyomda Rt., 543 p.+3 t. + VIII t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos, hiányzó képtáblákkal.
18024.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ady Endre: Jóslások Magyarországról, Tanulmányok, és jegyzetek a magyar sorskérdésekről. Bp., é.n. Athenaeum. Papírborító nélkül, felvágatlan.
18025.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pert, Camille: Cady-sorozat 3 kötete (A kis Cady, Cady mint asszony, Cady barátja), Bp., 1928, Nova. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
18026.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF