C. Hutchinson: Testamentum. Bp., én., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.T. Ford.: Ruzitska Mária. Második kiadás. Borítót készítette Fenyves. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék: Néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
A Nova irodalmi intézet Upton Sinclair sorozata. 14 kötet Komplett. Bp., 1946-1949. KIadói félvászon kötésben, két kötet papírborítóval. Vegyes állapotban, egy kötet címlapja hiányzik.
A gépterem. Egyetemes kézikönyv. A Budapesti Gépmesterek és Nyomók Köre megbízásából szerkesztette Fuchs Zsigmond. Bp., 1910, Világosság Könyvnyomda Rt., 543 p.+3 t. + VIII t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos, hiányzó képtáblákkal.