Gulyás Pál: Magyar Írói Álnév Lexikon. A magyarországi írók élnevei és egyéb jegyei. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Közigazgatási beosztás a városok, községek és egyéb lakóhelyek lélekszámának feltüntetésével. H.n., é.n., k.n. Újrakötve egészvászon kötésben, hiányzó lapokkal.
Vegyes könyvtétel, 5 db: Wilde Oszkár: Mesék, történetek és költemények prózában. Ford.: Mikes Lajos. Bp.,én., Franklin.; Haraszti Gyula: Corneille és kora. Bp., 1906, MTA.; A diófa árnyékában. Délvidéki elbeszélők. Szerk.: Herceg János. Bp.,én.,Kir. M. Egyetemi-ny.; Daphne du Maurier: A Manderley-ház asszonya. Bp.,én.,Singer és Wolfner.; Zenei Lexikon. II. köt. Bp., 1931, Győző Andor. Kijáró lapokkal, megviselt állapotban. Egészvászon és félvászon-kötések, változó állapotban, egy gerince sérült, egy gerince hiányzik, közte kopott borítók is.
3 db könyv - Harsányi Zsolt: Csakazért is!; Kosáryné Réz Ilona: Ida néni és Samu bácsi; Szász Géza: Szegény Mici. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
Cervantes: Az elmés nemes Don Quijote de la Mancha I-II. Márai Sándor bevezető tanulmányával. Bp.,én. Révai. Kiadói félvászon-kötés, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.