Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 235

Lunczner Géza: Aforizma enciklopédia. 1-2. Mindkét kötet dedikált. Bp., 1993 Szerzői. Kiadói papírkötés.
17979.

Rufpreis:
2 400 HUF

Erdélyi Hajnal: Emlékkönyv az Operaház óvóhelyéről. Bp., 2011, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban, szerző által dedikált.
17980.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mohai V: Lajos: Az emlékezés melankóliája. Bp., 2010., Prae.hu. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17981.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szilárd Gyula: "...Sodrában a szörnyű malomnak." Dokumentumregény. hn.,1991., Szerzői. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17982.

Rufpreis:
1 000 HUF

17983.

Rufpreis:
2 000 HUF

Közigazgatási beosztás a városok, községek és egyéb lakóhelyek lélekszámának feltüntetésével. H.n., é.n., k.n. Újrakötve egészvászon kötésben, hiányzó lapokkal.
17984.

Rufpreis:
1 000 HUF

Thomas Mann: Königliche Hocheit (Királyi fenség) Első kiadás! / First edition.   Berlin, 1909. S. Fischer. Kiadói félbőr kötésben  + Thomas Mann: Bemühungen. Berlin, 1925. Kiadói egészvászon kötésben.
17985.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes könyvtétel, 5 db:  Wilde Oszkár: Mesék, történetek és költemények prózában. Ford.: Mikes Lajos. Bp.,én., Franklin.;  Haraszti Gyula: Corneille és kora. Bp., 1906, MTA.; A diófa árnyékában. Délvidéki elbeszélők. Szerk.: Herceg János. Bp.,én.,Kir. M. Egyetemi-ny.; Daphne du Maurier: A Manderley-ház asszonya. Bp.,én.,Singer és Wolfner.;  Zenei Lexikon. II. köt. Bp., 1931, Győző Andor. Kijáró lapokkal, megviselt állapotban. Egészvászon és félvászon-kötések, változó állapotban, egy gerince sérült, egy gerince hiányzik, közte kopott borítók is.
17986.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó György - Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17987.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

3 db könyv - Harsányi Zsolt: Csakazért is!; Kosáryné Réz Ilona: Ida néni és Samu bácsi; Szász Géza: Szegény Mici. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17988.

Rufpreis:
800 HUF

6 db könyv - Hideg vér, Őrült futam, A manipulátor, stb. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17989.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Cervantes: Az elmés nemes Don Quijote de la Mancha I-II. Márai Sándor bevezető tanulmányával. Bp.,én. Révai. Kiadói félvászon-kötés, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
17990.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF