Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 235

Révész Béla: Ady és Léda. Ady Endre több mint száz ismeretlen levelével, verskézirataival, 21 fényképpel és egyéb melléklettel. Bp., 1934, Dante. A borító grafikája Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval és sérült gerinccel.
17955.

Rufpreis:
1 800 HUF

Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., é.n., Dante. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17956.

Rufpreis:
1 600 HUF

B. Eötvös József: Emlék- és ünnepi beszédek. Bp., 1886, Ráth Mór, 6+393 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal.
17957.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bárczi Géza: Magyar szófejtő szótár. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 348 p. + 1 t. Kiadói kissé kopott félvászon kötés.
17958.

Rufpreis:
1 600 HUF
15

Aldous Huxley: És megáll az idő. Bp.,[1946] ,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé hiányos illusztrált papír védőborítóban, védőborítóval. A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 124. sz. kiadványa.
17959.

Rufpreis:
1 000 HUF

Holub M.-Köpesdi S.: Magyar-latin kézi-szótár gymnasiumok számára. Szerk.: Holub M. és Köpesdi S. Bp., 1881, Lauffer Vilmos, 2+687 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az elülső borítót bekötötték, kopott borítóval, foltos lapélekkel, egy sérült lappal.
17960.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bóka László: Zenekíséret. Bóka László (1910-1964) József Attila-díjas (1960) magyar író által dedikált! Bp., é.n. (1947), Cserépfalvi. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült gerinccel.
17961.

Rufpreis:
1 600 HUF

Irodalmi miniatűrök. Szerk: Benedek Marcell. Bp., é.n. Dante. Kiadói félvászon kötésben. Papír védőborítóval. szakadással
17962.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hillern, Willhelmine v. És mégi sjönni fog I.II. Bp., é.n. Athenaeum. Festett egészvászon kötésben,
17963.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eszterhás István: Száműzött a szabadság igájában. Cleveland Heights, 1977. Szerzői. Kiadói papírkötésben
17964.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nemes András, dr.: A kiséri harangszót Szolnokon is hallom. Szolnok, 2010. Szerzői. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval
17965.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gellért Oszkár: Rubens asszonya. Új himnuszok a szerelemhez. Bp., 1912. Nyugat. Papírkötésben, kiadói papírborítóval Sérült.
17966.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF