Illés Endre: Homokóra. Bp., 1962, Magvető. A szerző, Illés Endre (1902-1986) dedikációjával "a könyv és a zene közös szeretetében" 1963-ból. Kiadói vászonkötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
Krúdy Gyula: Magyar király-idyllek. Bp., 1990, Magyar Irodalomtörténeti Társaság. A szerkesztő, Praznovszky Mihály (1946-) magyar irodalomtörténész, muzeológus által dedikált! Készült 1000 példányban, ebből 100 példány számozott (számozatlan példány). A borító Czinke Ferenc grafikusművész munkája. Kiadói papírkötés, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
4 db Gondolat zsebkönyv: Bertényi Iván: Kis magyar címertan. Bp., 1983. + Nyikolaj Sejkov: Élet és szimmetria. Bp., 1987. + Stegena Lajos: Korok és térképek. Bp., 1984. + Zsoldos Benő: A játékkártya és története. Bp., 1980.
Asztalos Miklós-Mihalik László: Földrajz. A Székesfőváros és környéke osztott elemi iskolái VI. osztálya számára. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói szakadt papírkötés. +Magyar könyv. A VIII. osztály számára. Bp., 1943, Légrády. Kiadói foltos papírkötés.