Három testvér, kilenc sárkány. Román fantasztikus balladák. Szerk.: Faragó József. Kiss Jenő fordítása. Bukarest, 1976, Kriterion. Egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Lukianosz összes művei. I-II. köt. Fordították többen. Bibliotheca Classica. Bp., 1974., Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban. Számozott (1500/1282.) példány.
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I. kötet. a II. kötet hiányzik; És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel, benne a tulajdonos nevével
Cervantes, Miguel de: L'ingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. 1-4. köt. Párizs, 1821, Th. Desoer. Az 1-2. és a 3-4. kötet egybekötve, kihajtható térképmelléklettel, a könyvek elején fametszetekkel. Kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. / Cervantes, Miguel de: L'ingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. Vol. 1-4. Paris, 1821, Th. Desoer. The 1-2. and the 3-4. volumes are bound together, with a map and woodcuts at the beginning of each volume. In a bit worn out paperboard binding, otherwise in good condition.
Shakspere összes színművei I-III. kötet. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadozott, foltos, ezt leszámítva alapvetően jó állapotban.
Sienkievicz Henrik: Quo Vadis? Regény Nero császár idejéből I-II. Bp., 1901, Pesti könyvnyomda-részvény-társaság. Kiadói festett egészvászon-borító, kopottas állapotban. Színes lapszélekkel.