Néhai r. sz. birodalombéli gróf méltóságos széki Teleki Jósef úr sírhalma. Pest, 1819., Trattner János Tamás, 1 t.+261+2 p. Átkötött kartonált papírkötés, kopott borítóval, a címképen javítással. Ritka!
Sára Péter - Pölöskei Ferencné: Ady Endre 1877-1919. Petőfi Irodalmi Múzeum kiadványai II. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói kartonált kötésben, kopásokkal.
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner,399 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, egy javított lappal, névbélyegzővel.
Dencz Ákos A Postatakarékpénztári Szolgálat vezérfonala. Aláírt példány! Irta: Dr. - - miniszteri tanácsos, m. kir. postatakarékpénztári igazgató, a m. kir. posta és távirda tisztképző tanfolyam rendes tanára. Bp., 1927. Orsz. Postás és Zene Kultur Egyesület. Félvászon kötésben
Péter László (szerk.): Móra Ferenc ifjúkori versei. Mezősi Károly tanulmányával. Kiskunfélegyháza, 1976, Kiskunfélegyháza Város Tanácsa. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, 1 kihajtható táblával. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.