Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 235
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2347151
17871
390
Vén Árpád: Kapuszentelés. A szerző által dedikált. Torja, 2006., nyn.,28 p. Kiadói papírkötés.
2347175
17872
390
Környei Elek: Nyugati őrhelyen. Jegyzetek a szlovákiai magyar lélekről. Pozsony,1939, Veritas. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis szakadással, egykorú ajándékozási sorokkal. 2352470
17873
390
Reiner János: Regék és történetek ciklusából. Bp., 1926, Stephaneum. Kiadói papír kötésben.
2352155
17874
390
Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Első kiadás! Vál. és szerk.: Fekete Istvánné. A borító rajza Würtz Ádám munkája. Bp., 1973, Móra Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, rajta műanyag védőfóliával. 2350864
17875
390
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben, ragasztással, firkákkal.
2347090
17876
390
Tungli M. Klára: Átló a homokon. A szerző által dedikált. Veszprém, 2010, BabelPress. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
2344437
17877
390
Naomi Lane Babson: Szegény kis barackvirág. Fordította Szerb Antal. Bp., 1941, Dante. Intézményi bélyegzővel. Kiadói félvászon kötés, kiadói illusztrált, sérült papír védőborítóval.
2344441
17878
390
Erdős Renée: Santerra bíboros. A szerző által aláírt! Bp., 1927, Révai. 1-2. köt. Kiadói egészvászon kötésben, kissé sérült kiadói papír védőborítóval. 2253695
17879
390
2252885
17880
390
Kabdebó Tamás: Érettségi. Bp., 2000. Epl. KIadói papírkötésben.
2215886
17881
390
2231251
17882
390
Diószegi István: Klasszikus diplomácia - modern hatalmi politika. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Diószegi István: Két világháború árnyékában. Nemzetközi kapcsolatok története. 1919-1939. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF