Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 235

Vén Árpád: Kapuszentelés. A szerző által dedikált. Torja, 2006., nyn.,28 p. Kiadói papírkötés.
17871.

Rufpreis:
1 200 HUF

Környei Elek: Nyugati őrhelyen. Jegyzetek a szlovákiai magyar lélekről. Pozsony,1939, Veritas. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis szakadással, egykorú ajándékozási sorokkal.
17872.

Rufpreis:
1 400 HUF

Reiner János: Regék és történetek ciklusából. Bp., 1926, Stephaneum. Kiadói papír kötésben.
17873.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Első kiadás! Vál. és szerk.: Fekete Istvánné. A borító rajza Würtz Ádám munkája. Bp., 1973, Móra Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, rajta műanyag védőfóliával.
17874.

Rufpreis:
1 200 HUF

Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben, ragasztással, firkákkal.
17875.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tungli M. Klára: Átló a homokon. A szerző által dedikált.  Veszprém, 2010, BabelPress. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17876.

Rufpreis:
1 200 HUF

Naomi Lane Babson: Szegény kis barackvirág. Fordította Szerb Antal. Bp., 1941, Dante. Intézményi bélyegzővel. Kiadói félvászon kötés, kiadói illusztrált, sérült papír védőborítóval.
17877.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdős Renée: Santerra bíboros. A szerző által aláírt! Bp., 1927, Révai. 1-2. köt. Kiadói egészvászon kötésben, kissé sérült kiadói papír védőborítóval.
17878.

Rufpreis:
1 200 HUF

17879.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kabdebó Tamás: Érettségi. Bp., 2000. Epl. KIadói papírkötésben.
17880.

Rufpreis:
1 000 HUF

17881.

Rufpreis:
1 000 HUF

17882.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF