Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 235
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2349362
17859
390
[Wetterbergh, Carl Anton (1804-1889] Wetterbergh: Két gyűrű. Ford.: Szilágyi Gyula. Szépirodalmi Könyvtár 10. füzet. Kiadja Heilprin Mihály. Miskolc, 1852, Deutsch Dávid, 101+VI p. Kiadói papírkötés. 2349321
17860
390
Tóth Kálmán: Kinizsi Pál hősköltemény. Pest,1862,Bucsánszky Alajos, 87+1 p. Harmadik kiadás. Fametszetű illusztrációkkal. 2348752
17861
390
Gotthold Ephraim Lessing: Barnhelmi Minna vagy A katonaszerencse. Vígjáték. Ford. Kazinczy Ferencz. Bp., 1889, Franklin. 1 t. 215 l. 12 t. Kiadói aranyozott vászon kötésben, jó állapotban. 2349739
17862
390
2350423
17863
390
Marx - Engels: Kommunista kiáltvány. Bp., é.n., Népszava. Papírkötésben. + Betlen Oszkár: Trockizmus, Nacionalizmus: Az imperialista behatolás eszközei. Bp., é.n., Magyar Dolgozók Pártja. Kiadói papír kötésben. 2351022
17864
390
Gabányi János: Töviskoszorú. II. kiadás. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papír borításban, a könyvtest elvált a borítótól.
2350989
17865
390
Hamvas Béla: Világválság. Az előszót és a jegyzeteket írta: Szigethy Gábor. Gondolkodó Magyarok. Bp.,1983,Magvető. Kiadói papírkötés. 2345438
17866
390
Ruffy Péter: Bujdosó nyelvemlékeink. A tihanyi alapítólevéltől a bori noteszig. Bp., 1977, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, benne cikkekkel, jó állapotban.
2346258
17867
390
Paál Mária: Két boldog esztendő. Petőfi Sándor és Szendrey Júlia házasságának regényes története. Bp.,én., Franklin. Kiadói kopott kartonált papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
2347132
17868
390
2350610
17869
390
Szabó Dezső: A kötél legendája. Második kiadás. Bp., 1934, Ludas Mátyás. Kiadói papír kötésben.
2350597
17870
390
Janus Pannonius. Magyar költő magyarul. Berczeli A. Károly fordításai. N. Kontuly Béla rajzaival. Szeged, 1934, Prometheus. Kiadói papír kötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF