1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.
1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma. Szerk.: Dr. Mihályfi Ernő. Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású, képes írással. Kiadói papírkötésben, laza kötéssel, máskülönben jó állapotban.
1935 március-április Abbazia e la Riviera del Carnaro, turisztikai folyóirat, borítón art-deco illusztrációval, olasz, magyar és német nyelven. / Touristical magazine on Abbazia and surrounding region, in Italian, German and Hungarian
1936 Berlin, Berlini olimpiai játékok magyar nyelvű, gazdagon illusztrált ismertető füzete, 19p / 1936 Berlin, Brochure of the Berlin Olympics in Hungarian, 19p