Drucksachen

Zahl der Lose: 311

1968 Népsport 1968. okt. 20., XXIV. évf. 211. sz., 8 p. Benne a kor, a XIX. nyári mexikói olimpia híreivel, közte Hammerl László sportlövő és a férfi kormányos nélküli négyes (Csermely József,Melis Antal,Melis Zoltán, Sarlós György) ezüstérmeinek hírével a címlapon.
13748.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1970 Trabant reklám prospektus
13749.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1970-1980 Tájékoztató vadász részére
13750.

Rufpreis:
1 000 HUF

1971-1977 3 db repülési prospektus
13751.

Rufpreis:
1 200 HUF

1972 Népsport 1972. szept. 7., XXVIII. évf. 214. sz., 8 p. Benne a kor, a XX. nyári müncheni olimpia híreivel, közte Fenyvesi Csaba párbajtőröző aranyérmének, és Kulcsár Győző párbajtőröző ezüstérmének a híreivel, és a Magyarország-NSZK (4:1) labdarúgó mérkőzés hírével a címlapon.
13752.

Rufpreis:
2 000 HUF

1972 Népsport 1972. szept. 10., XXVIII. évf. 217. sz., 8 p. Benne a kor, a XX. nyári müncheni olimpia híreivel, közte a férfi párbajtőr csapat (Erdős Sándor,Fenyvesi Csaba, Kulcsár Győző, Osztrics István, Schmitt Pál) aranyérmének és a kajak-kenus olimpikonok sikereinek (ezüst és bronz) a hírével a címlapon.
13753.

Rufpreis:
2 000 HUF

1972 Népsport 1972. szept. 9., XXVIII. évf. 216. sz., 8 p. Benne a kor, a XX. nyári müncheni olimpia híreivel, közte a női párbajtőr csapat ezüst- és Botos András ökölvívó bronzérmének a híreivel a címlapon.
13754.

Rufpreis:
1 200 HUF

1972 Népsport 1972. szept. 8., XXVIII. évf. 215. sz., 8 p. Benne a kor, a XX. nyári müncheni olimpia híreivel.
13755.

Rufpreis:
1 200 HUF

1972 Népsport 1972. szept. 12., XXVIII. évf. 219. sz., 8 p. Benne a kor, a XX. nyári müncheni olimpia híreivel, közte a müncheni olimpiai búcsújának hírével.
13756.

Rufpreis:
1 200 HUF

1973-77 6 db retro étlap.
13757.

1973-77 6 db retro étlap.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

1974-1988 7 db Ludas Matyi évkönyv (1974,1980,1984-1988) Változó állapotban, közte kopott borítókkal, egy gerincen sérüléssel.
13758.

Rufpreis:
5 000 HUF

1975 Németh László (1901-1975) író gyászjelentése
13759.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF